şükela:  tümü | bugün
449 entry daha
  • bu gece ilk defa instagram storylerinde yuvarlandığım güzellik, uzaktan akraba gibi tanırdım kendisini arada tv de görür, kendisini şehir dışından okumaya gelmiş ruşen amcanın oğlu sedat gibi, istenmeyen akraba uzaklığında davranırdım, ama tüm storylerini izleyince kâh güldüm, kâh düşündüm, yeri geldi çektiği videoların felsefesine kapılıp hipnotize oldum, yalan yok çok eğlendim gece, gece hatta favorimde en çok izleyip takılıp kaldığım “yalan oldum” adlı tik tok şaheser loop’a sardım öle kaldım çıkamıyorum içinden, neyse ben yatıyorum hadi arv.
  • hayta ismail gibi bacakları olan kadın.
  • eskiden yaptığı vinelarla günlerimize neşe katardı. özellikle rte videosu beni gülme krizine sokmuştu. buradan (daily motion) veya buradan (youtube) izleyebilirsiniz.

artık sadece instagram'da story atıyormuş galiba. bir de şu abartılmış mayolu fotoğrafıyla antipati yaratmış. bence gerek yoktu böyle şeylere ama ünlüler dünyası böyle işte. gündemde kalmak ve takipçi toplamak için yapmış olabilir. varsın yapsın.

benim gözümde hala komik, sempatik, yaratıcı, yetenekli ve tabi ki güzel bir oyuncu.
  • iyi oyuncu. güzel bulmuyorum pek, ama oyunculuğunu severim.
  • bu nasıl bir yokluk arkadaş.
  • komik seksi
  • allem edip kullem edip kendini seks objesi haline getirmeyi başarabilen kadın. vallahi helal olsun. gerçi bunda nefes alsın yeter durumundaki abaza erkeklerin de payı büyük ama yine de helal olsun kendisine.

edit: bu entryme cevaben ismini vermek istemediğim bir çaylak kardeşimiz kadın olduğumu düşünerek "üzülme ablacım" şeklinde bir mesaj atmış. muhtemel bir olta atma girişimiydi ama kadın değilim kusuruma bakmasın. :)
  • yine memeli foto paylasti sandim.
  • bu hatunu beğenenleri "yokluk çekiyor" diye yaftalayan arkadaşları, takıldıkları hatunları göstermeye davet ediyorum. ha yaptığı hareketler itici falan dersin anlarım da şu fiziğe yokluk falan diye bok atmak tamamen cool görünme çabasıdır. kadın uzun boylu, fit, memeler dolgun, yüzü de güzel. gay misiniz nesiniz amk nasıl beğenmiyor bir erkek şu kadını? gayseniz de hakaret için söylemiyorum, tercihi öyle der saygı duyarım.
    ama değilseniz bu beğenmeme çabaları cidden eğreti duruyor haberiniz olsun.
55 entry daha