şükela:  tümü | bugün
  • çok tuhaf, içine girdin mi çıkamıyorsun.

https://twitter.com/…ir_/status/1160914401781866496

2-3 kez üst üste izlemeyin. loop'a sakın almayın.

edit: kızcağız hiçbir şekilde erotizm veya teşhir içermeyen eğlenceli bir şeyler paylaşmış, bayağı da ilgi çekmiş. onu buraya ekledik diye neler neler söylenmiş ya. sizlere meme, göt fotoğrafları, seksli bekaretli troll başlıkları müstahak. bir kısım ekşici ergen meme yok diye beğenmemiş, bir kısım ekşici entel çalan müzikten dolayı aşağılık kompleksine girmiş, bir kısım da halen “irem sak kim amk” gerzekliğinde. bir de pr'cılar var tabii. irem sak'ı tanımıyorsan, beğenmiyorsan yazmazsın, bu başlık da yukarıda kalmaz olur biter. ama yok illaki içindeki ekşiciyi çıkaracak. tutamıyor. ben mesela son günlerin modası rap saçmalığıyla ilgili hiçbir kişinin başlığına entry girmedim. çünkü +1 entry de ben eklemek istemedim. sadece rap dinleyen insanların zeka seviyesi gibi birkaç eleştirel başlığa entry girdim o kadar. tepkimi öyle gösterdim. çok zor bir şey değil; deneyin.
  • bela gibi bir şey. loop'a aldım kurtulamıyorum. inanılmaz bir ahengi var.
  • telefondan doya doya izledim. şimdi bu başlık yüzünden bilgisayardan devam ediyorum.

tanım: kendine özgü mizahıyla yine güldürmüştür. ayrıca kendisi her konuda ülke standartlarının üstündedir. ekşiçiler pek sevmez.

edit: abilerim, ablalarım ve kardeşlerim; cidden sorunlusunuz. bana özelden sövenlere ve bu başlık altında yazılan iğrenç entrylere istinaden söylüyorum. bu videoda benim göremediğim ama o birkaç kişinin gördüğü "erotizme çağrı nerede?" biz bu videoyu erotik bulduğumuz için mi sevdik şimdi? videoda irem sak 2 saniye falan görünüyor. bu neyin kafası? lütfen içinde yaşadığınız ve gerçeklikten uzak dünyanızdan çıkın. büyük ihtimalle asosyal olma durumu fazlaca içinize işlemiş. gerçek hayatta belli başlı konularda afedersiniz ama bir boka yaramayan insan gelip burada şahsi fikirlere saldırıyor. elbette ki düşünceni paylaşmak gibi bir seçeneğin var ama sığırlık yapmanın lüzumu yok.
    sözlükte hiçbir zaman çizgimi bozmadım ama bu entry yüzünden; prcı diyenlere, ergen diyenlere, özelden sövenlere hiçbir şekilde geri adım atmayacağım. 3 yıldır ankara'dayım burada bir devlet üniversitesinde okuyorum. eski entrylerime bakan anlar zaten. ne irem sak ile ilgili bir entryim var ne de bir başkasını övmüşlüğüm. kadın sizin burada sabah akşam entry girdiğiniz "şöyle kadın, böyle kadın" başlıklarına göre ülke standartları üstünde evet. hem eğlenceli, neşeli, tatlı. ayrıca bu ablayı seviyoruz diye güldür güldür izlemek şart mı? böyle bir genelleme yapılamaz. güldür güldür de oynadığından yeni haberim oldu be. lütfen sığırlık yapmayın. kadınlarla olan ilişkilerinde oldukça başarısız olanları ve bahsettiğiniz 31ci ergenleri şu başlıkta iğrenç entryler yazarken gördük zaten (bkz: 14 temmuz 2019 irem sak'ın efsane fotoğrafı)
    irem sak fanı değilim, hç kimsenin fanı değilim. ama güldüğüm, beğendiğim bir insan hakkında görüşlerimi de her türlü belirtirim.
  • fatih bulut - çok sevdim yalan oldu (size alternatif klip hazırladım)

uykular haram oldu, gençliğim bak talan da oldu, çok sevdim yalan oldu, zalım geceler...
  • bu hatun neden ünlü mk. hiç loopluk bir dalga da yok. ne yiyip ne içiyorsunuz anlamadım ki.
    sıradan story işte.
  • bu kadın bir programda tüm erkekler bana aşıkmış gibi hissediyorum diyen kadın değil mi yahu. bildiğin megaloman.

şunu söyleyebilen bir insan nasıl ülke standartlarının üstünde oluyor yetkili bi abi açıklasın.

ayrıca daha iyisi var bu videonun.

https://youtu.be/f5kzy62sitg
  • kalça oynatma hareketi ile adeta içimdeki ejderyayı sahalara salmış ablamızdır. sevgiler.
  • sanırım kafayı yedim bana nasıl bağımlılık yapabilir.
  • i.s.: gençler, şimdi bi story atcam, siz de ekşi'de filan "çok tatlı yhaa, loopa aldım çıkamıyorum" gibi şeyler yazacaksınız tamam mı?

3 iq : tamam. " çok tatlı yhaaa, loopa aldım çıkamıyorum."

i.s.: evet çok güzel. bakayım ne kadar izlenme almışım? hmm güzel güzeeeell. devam edin oohh ohhhhh.
  • beş para etmez ünlülerin dalkavukluğunu yapan yazarları ifşalayan bir başlık daha :)