• çok tuhaf, içine girdin mi çıkamıyorsun.

https://twitter.com/…ir_/status/1160914401781866496

2-3 kez üst üste izlemeyin. loop'a sakın almayın.

edit: kızcağız hiçbir şekilde erotizm veya teşhir içermeyen eğlenceli bir şeyler paylaşmış, bayağı da ilgi çekmiş. onu buraya ekledik diye neler neler söylenmiş ya. sizlere meme, göt fotoğrafları, seksli bekaretli troll başlıkları müstahak. bir kısım ekşici ergen meme yok diye beğenmemiş, bir kısım ekşici entel çalan müzikten dolayı aşağılık kompleksine girmiş, bir kısım da halen “irem sak kim amk” gerzekliğinde. bir de pr'cılar var tabii. irem sak'ı tanımıyorsan, beğenmiyorsan yazmazsın, bu başlık da yukarıda kalmaz olur biter. ama yok illaki içindeki ekşiciyi çıkaracak. tutamıyor. ben mesela son günlerin modası rap saçmalığıyla ilgili hiçbir kişinin başlığına entry girmedim. çünkü +1 entry de ben eklemek istemedim. sadece rap dinleyen insanların zeka seviyesi gibi birkaç eleştirel başlığa entry girdim o kadar. tepkimi öyle gösterdim. çok zor bir şey değil; deneyin.
  • bela gibi bir şey. loop'a aldım kurtulamıyorum. inanılmaz bir ahengi var.
  • bu hatun neden ünlü mk. hiç loopluk bir dalga da yok. ne yiyip ne içiyorsunuz anlamadım ki.
    sıradan story işte.
  • kalça oynatma hareketi ile adeta içimdeki ejderyayı sahalara salmış ablamızdır. sevgiler.
  • sanırım kafayı yedim bana nasıl bağımlılık yapabilir.
  • i.s.: gençler, şimdi bi story atcam, siz de ekşi'de filan "çok tatlı yhaa, loopa aldım çıkamıyorum" gibi şeyler yazacaksınız tamam mı?

3 iq : tamam. " çok tatlı yhaaa, loopa aldım çıkamıyorum."

i.s.: evet çok güzel. bakayım ne kadar izlenme almışım? hmm güzel güzeeeell. devam edin oohh ohhhhh.
  • bir memeli foto atarsın ardından tüm story(!) (wat da hel is that mean) tüm fotoların aşırı beğeni alır loopa(!) alınır. işte dostum meme bu kadar önemlidir.
  • irem sak yeni memeleriyle suvasa gitmiş.
  • bir diğer muadili the ring filmindeki lanetli video kasettir.

lanetli video kaset
  • irem saka mı bu
hesabın var mı? giriş yap