şükela:  tümü | bugün
  • an itibariyle 1.400.001 oldu. evet açıp baktım. umarım başıma ne gelecekse meraktan gelir.
  • geçen yıl kütüğe baktım 1750 yılından beridir sivaslıyız, artık kangallar bile alışmış kokumuza yolda görünce selam veriyoruz. çok şükür yurtdışındayım bu döngü bir gün kırılacak :)
  • müzikten mi yoksa aynanın karşısındaki o hareketten, mimikten mi bilemiyorum ama videodan çıkamıyorum, zalımın kızı.
  • o değil de nedense irem sak'ı şarkıcı diğer ilginç irem ile hep karıştırıyorum. benzer/yakınsar bir kafada olduklarından sanırım.
  • uber kadın ,şoyle güzel böyle sexi diyenlerin dolduğu başlık. kadın tuvalette 3 saniyelik elini beline koyarak kıvırıyor bizim ergen ekşiciler 31 çekiyor. allah'ım sen güç kuvvet ver .

videoda makaralık eğlencelik gülmelik video. 1.5 milyon izlenmelimi hayır tabiki . balon .
  • yazarların içlerindeki nefreti bu başlıkta görebiliriz. şahıs yada yaptığı önemli değil maksat kusmak
  • benim de instagram storylerini izledikten sonra dustugum hanim kizimizdir.asil sebebi ise espri anlayasinin cok kaliteli ve kendisinin dogal olmasidir yuksek cogunlugun 2. ye dustugunu dusunuyorum
  • güzel, eğlenceli ama 1.3 mio falan izlenecek kadar değil.
  • hee pr hee amınakodumun her boku bilen ekşici embesilleri 1.5 milyon izlenmiş videoya pr diyor. pr cılar izletti o videoyu zaten. ki alakamın olmamasına kızı tanımamama rağmen ben bile bu videoyu çok sevip loopa almıştım önceki entryde bahsettiğim gibi.

bu salak ekşici embesiller göre bir şey çok sevildiyse pr dir gerçekten sevilmiş olamaz. en çok boku o bilir çünkü. pr işi ile gerçeği de birbirinden ayırt edemeyecek kadar ahmaktır ayrıca.