şükela:  tümü | bugün
  • çok hızlı konuşan atv haber muhabiri.
  • bıcır bıcır biri gibi. ayrıca kendisini beğendiğimi de buradan bildirmek istiyorum. şu an atv sabah haberlerimde hayvan pazarında dolaşıyor canlı yayında. daha bir çekici geldi.

yalnız o editörüne onu oraya gönderene bir şey söyleyim. ulan erkek muhabir bitti mi de kızcağızı gönderiyorsun hayvan pazarına vicdansız.
  • a haber'de cumartesi öğle saatinde mutfaktayız adlı programı sunan cimcime bir hatun. erken kalktığım zamanlar izlemeye çalışıyorum ama sanki bana yemek yapmayı sonradan öğrenmiş gibi geliyor. biraz sepelek* hareketleri var ve aslında hamarat biri olmadığını bikaç program izleyince anlayabilirsiniz. yemek yapmaya olan ilgisi de bence sonradan ortaya çıkmış. bende zaten yaptığı yemeklerle ilgilenmiyorum hızlı konuşması, sempatik tavırları, gülen yüzü ile izleyenlere enerji veriyor.

ayrıca kendisi bunu okursa şunu söylemek istiyorum şu sinsi göz hareketlerini bırak. birisi bir işle uğraşırken bir gözüne bir de yaptığı işe bakarsak ve bunu seri şekilde yaparsak biz böyle insanlara sinsi göz diyoruz. genelde karşıdakini tartmaya çalışan, sözlerinden emin olmayarak duygularından mesajlarını almaya çalışan insanlar bu hareketi çok yapar. ancak farkedildiğinde insana çok rahatsızlık veren bir durumdur.