1. haberturk.com'un astroloğu. her ay başında yaptığı ayrıntılı aylık yorumlar şaşırtıcı. takip edin derim ben.

haberturk.com/astroloji
  2. günlük yorumları tutturan astrologdur. astrolojiye neredeyse hiç inanmayan işbu yazarı yaptığı yorumlarla kendisine bağlamıştır. önce okuyup sonrasında olayların gerçekleşmesinin yanında gün sonunda bakayım bugün ne demiş diyorsunuz ve o gün yaşadıklarınızın neredeyse verdiği saatlerle bire bir örtüştüğünü görüyorsunuz. evet dünyada sadece 12 ya da 144 değişik karakter/hayat yoktur ama her nasılsa tutuyor.
  3. üslubundaki pozitifliğine hayran olduğum, artık google'da habertürkü aratınca alt bağlantılarda çıkmayan ve direkt köşesine bağlanılmayan isim, illa ana sayfadan aramak gerekiyor ve sayfadaki yeri de hep aynı değil, her sabah göz cimnastiği kıvamında bir arayış sözkonusu ve gıcık oldum ben bu işe, ama okumadan geçmiyorum, geçmeyeceğim. güzel taktik habertürk.
  4. mynet'in astroloji bölümünde de yorumlarını görebileceğiniz, okuyucusuna sadık, düzenli, çalışkan ve kendisine gönderilen mesajları üşenmeden yanıtlayan kadın.
  5. gelmiş geçmiş en iyi türk astrolog bence bu hanım. özellikle aylık yorumlarını dikkatlice okursanız günlük olanları çok takip etmenize gerek kalmıyor. neredeyse tamamı doğru çıkan ipuçları vermesinin yanında tavsiyeleriyle ruh okşamayı da ihmal etmiyor.
  6. sevgi kelebeği modunda bir astrolog.. günlük yorumlarının altına yazdığı son cümleler beni gülümsetiyordu, ta ki bugün okuduğum cümleye kadar.. kahkaha atmışım, gerisini hatırlamıyorum..

"itır çiçeği, yasemin kokulu güzel bir gün dileğimle.."

sevgi ve aşk dolu dilekleri de çok yaratıcı.. sesi uygunsa masal kasetleri okuyabilir bence.. yazdığı gibi konuşuyorsa eğer..

not : bugünkü burç yorumunun altına yazdığı cümle : "yüreğinizin aynası olan gözleriniz daima gülümsesin."
  7. haberturk'ten mynet'e geçince bizi de mynet'e transfer eden yıldız okuyucusu. haberturk ne akla hizmet böyle bir hazineyi kaçırdı anlayamıyorum. irem su candır, terapistimizdir. başta aman bir de burcumu okuyayım diye tıklaya tıklaya zamanla müptelası oldum. irem su bu işte bir numara. bakıyorum da yeteneğine göre meslek seçmek neymiş irem su ile anlıyorum. bir de mesela böyle j.k rowling var, ankara kale'de bakırcı bir amca var vs.
  8. bir süredir takip ettiğim ve çok sevdiğim astrolog.
    bir yazısı beni oldukça etkiledi ve normalde, direk olarak arkadaşım olmayan ve bir yayın organı sayesinde tanıdığım insanlara mail atma huyum olmadığı halde, kendisine takdir dolu bir mail yolladım. 2 paragraflık uzun bir cevap geldi. işini ne kadar sevdiğinden bahsetmiş, samimi bir dil kullanmış. bana yolladığı maili kendisini beğenen herkese yolluyor olabilir, baştan sona benim için yazmış da olabilir, bu hiç önemli değil. önemli olan olumlu tavrı, kibarlığı, pozitif enerjiyi bir şekilde karşı tarafa hissettirebilmesi. daha da takdirimi kazandı.
  9. habertürk'ten ayrıldıktan sonra, ivillage'de burç yorumlarına devam eden, iyimser ve enerji veren astroloji danışmanı.

üşenmiyor uzun uzun yazıyor, yorumluyor, dedikleri çoğunlukla çıkıyor, bir de üstüne tavsiyelerde, iyi dileklerde bulunuyor, maniler yazıyor her yazısının sonunda. olumsuz bir tahminde ya da yorumda bulunurken bile hemen arkasından moral veriyor, gaza getiriyor. kısacası, bu hanım, gerçekten emek veriyor bu işe. belli ki özen gösteriyor ve mesai harcıyor. "şöyle kötü bir şey olacak, böyle bok gibi gün geçireceksin, ayağını denk al" deyip insanın asabını bozup enerjisini düşürmüyor sabah sabah. yoksa ben de atar tutarım bir astroloji köşesinde, ama saygı duyan olmaz. empati yapabildiği, yazıları bana çoğunlukla gaz verdiği, her ayın ilk günü üşenmeden 10 sayfa aylık yorum yayınladığı ve iyi dilekleri, iyi niyeti için takip ediyorum kendisini.

şuradan bulunabilir;
    http://ivillage.mynet.com/astroloji.html
  10. senelerdir hiç aksatmadan yorumlarını takip ettiğim, soru sorunca yanıt alabildiğim ve her sabah yorumlarının altında yayınladığı manidar sözleri ile güne güzel başlamamı sağlayan astrolog.

irem su hakkında bilgi verin