• mynet'in astroloji bölümünde de yorumlarını görebileceğiniz, okuyucusuna sadık, düzenli, çalışkan ve kendisine gönderilen mesajları üşenmeden yanıtlayan kadın.
  • bir süredir takip ettiğim ve çok sevdiğim astrolog.
    bir yazısı beni oldukça etkiledi ve normalde, direk olarak arkadaşım olmayan ve bir yayın organı sayesinde tanıdığım insanlara mail atma huyum olmadığı halde, kendisine takdir dolu bir mail yolladım. 2 paragraflık uzun bir cevap geldi. işini ne kadar sevdiğinden bahsetmiş, samimi bir dil kullanmış. bana yolladığı maili kendisini beğenen herkese yolluyor olabilir, baştan sona benim için yazmış da olabilir, bu hiç önemli değil. önemli olan olumlu tavrı, kibarlığı, pozitif enerjiyi bir şekilde karşı tarafa hissettirebilmesi. daha da takdirimi kazandı.
  • senelerdir hiç aksatmadan yorumlarını takip ettiğim, soru sorunca yanıt alabildiğim ve her sabah yorumlarının altında yayınladığı manidar sözleri ile güne güzel başlamamı sağlayan astrolog.
  • yeni keşfettiğim ve her yorumunda beni çok şaşırtan astrolog.

konusuna çok hakim olduğu ve uzmanlığını doğru bir uslupla aktardığı şüphe götürmez. astrolojiye inanmıyorum dediğim bir dönemde beni tekrar burç yorumu okutur hale getirmiştir bu kadın.
  • günlük yorumları tutturan astrologdur. astrolojiye neredeyse hiç inanmayan işbu yazarı yaptığı yorumlarla kendisine bağlamıştır. önce okuyup sonrasında olayların gerçekleşmesinin yanında gün sonunda bakayım bugün ne demiş diyorsunuz ve o gün yaşadıklarınızın neredeyse verdiği saatlerle bire bir örtüştüğünü görüyorsunuz. evet dünyada sadece 12 ya da 144 değişik karakter/hayat yoktur ama her nasılsa tutuyor.
  • astrolojiyi bana sevdiren güzel kadın. bir süredir mynette göremiyordum ki kendisinin ayrıldığını öğrendim. zaten boşu boşuna orada vakit kaybediyordu, mynet mi kaldı allasen. youtube işlerine el atmış, iyi etmiş bizi kendisinden mahrum bırakmamış.

link
  • reza-ebru gündeş, hadise aşk üçgenini ortaya çıkaran astrolog mu diye merak ettiğim kişidir. bildiğini değil, şahit olduklarını anlatmış.
  • bazen acaba benim hayatımı takip ederek mi yazıyor bu kadın benim burcumu diye düşünmekten kendimi alamadığım astrolog. bugün yine okuduklarım gözlerimi yuvalarımdan uğratınca bir de buraya bakayım insanlar ne demiş diye düşündüm. bu kadar az yorum alması şaşırtıcı kıymeti bilinmemiş astrologumun *
  • eger bugun okudugum mayıs ayı yorumunu gecen cuma okusaydım su an hersey farklı olabılırdı. kadın haftasonu basıma gelen herseyı bır bır anlatmış ve ben yapma dedıklerını yapmısım. bugun ne yazmış acaba diye bir baktım bakmaz olaydım pişman oldum. kız bu işi biliyor beyler.
  • habertürk'ten ayrıldıktan sonra, ivillage'de burç yorumlarına devam eden, iyimser ve enerji veren astroloji danışmanı.

üşenmiyor uzun uzun yazıyor, yorumluyor, dedikleri çoğunlukla çıkıyor, bir de üstüne tavsiyelerde, iyi dileklerde bulunuyor, maniler yazıyor her yazısının sonunda. olumsuz bir tahminde ya da yorumda bulunurken bile hemen arkasından moral veriyor, gaza getiriyor. kısacası, bu hanım, gerçekten emek veriyor bu işe. belli ki özen gösteriyor ve mesai harcıyor. "şöyle kötü bir şey olacak, böyle bok gibi gün geçireceksin, ayağını denk al" deyip insanın asabını bozup enerjisini düşürmüyor sabah sabah. yoksa ben de atar tutarım bir astroloji köşesinde, ama saygı duyan olmaz. empati yapabildiği, yazıları bana çoğunlukla gaz verdiği, her ayın ilk günü üşenmeden 10 sayfa aylık yorum yayınladığı ve iyi dilekleri, iyi niyeti için takip ediyorum kendisini.

şuradan bulunabilir;
    http://ivillage.mynet.com/astroloji.html
hesabın var mı? giriş yap