şükela:  tümü | bugün soru sor
 • galatasaray başkanlığına adaylığını açıkladığı iddia edilen kişi, kurum.

  http://www.hurriyet.com.tr/…14.asp?gid=229&sz=76341
 • galatasaray'ın başkanı olması en muhtemel kişi.
 • tipinden anlaşılıyor ki kendisi "ben bu kulübü batırmaya talibim" diyor.
  şu haliyle kendisi beterin beteri gibi duruyor. allah sonumuzu hayır etsin.
 • bugun radyospor'a baglanmis ve besiktas'in maclarini tt arena'da oynamasi olayi ile ilgili galatasaray taraftari bu ise karisamaz gibi garip bir laf etmis kisi. kendisi futbol kuluplerinin asil sahiplerinin kim olduklarini unutmus belli ki. taraftar istemiyorsa, o kulup tek bir adim bile atamaz kardesim.hic macera aramaya gerek yok. boyle bir adami da ben galatasaray'li falan kabul etmiyorum arkadas. vallahi bravo! diger kitada olmama ragmen sinirden yerimden hoplattin ya beni ben baska da birsey demiyorum!
 • kendisi hakkında fenerbahçe'nin şu şekilde açıklama yaptığı kişi:

  "galatasaray spor kulübü divan kurulu başkan’ı aktar yaptığı talihsiz açıklamada, "duyumlara" dayanarak kulübümüzü zan altında bırakan ispatsız ve mesnetsiz açıklamalarda bulunmuş, devamında da başkanımız hakkında yakışıksız ve haddini aşan beyanlarda bulunmaktan kaçınmamıştır.

  öncelikle belirtmek isteriz ki, bu seviyedeki bir kişinin sözü ve iddiası şerefidir. bu nedenle aktar’ı hiçbir dolambaçlı yola sapmadan, konuyu saptırmadan iddiasını, sözünü ve şerefini ispat etmeye davet ediyoruz.

  bu zat bilmelidir ki, duyumlara dayanarak hayatını idame ettirebilir ya da şahsi tasarruflarını ikame edebilir, hatta galatasaray’da idarecilik yaparak yüksek divan kurulu başkanlığı’nı idare edebilir. ancak ve asla duyumlara dayanarak fenerbahçe camiasına ve fenerbahçe spor kulübü başkanı’na saygısızlık edemez.

  bu nedenlerle iddiasını ispat edemeyenlerin konuşmaya yetecek kadar zekasının yanı sıra, susmaya yetecek kadar aklı da olması gerektiği yolundaki düşüncelerimizi kamuoyuyla paylaşırız.

  fenerbahçe spor kulübü"
 • fenerbahçe için aşağıdaki yorumu yapmış galatasaray divan kurulu başkanı. bir sonraki yorumunda da uff snne be slk demesini bekliyoruz

  --- spoiler ---

  mevlana der ki, sukunetim asaletimdendir. her lafa verilecek bir cevabım var. lakin bakarım laf laf mı diye, bir de bakarım söyleyen adam mı diye."

  --- spoiler ---

  http://live.sporx.com/…klanma-salvosusxhbq314459sxq
 • türk kızı olmasından şüphelendiğim insan.
 • (bkz: liseli)
 • fenerbahçe'nin kendisi hakkında açıklamasına verdiği kezban facebook durumu tadında sözleriyle, şerefi ve namusu hakkında kafalarda soru işareti bırakmamıştır.