şükela:  tümü | bugün
 • tehlikeli sularda yüzen gazeteci umarım başına bir şey gelmez.
  edit: geç kaldık sanırım adamı vurmuşlar.
 • göte göt dediği için vurulmuştur.
 • çok kıymetli bir insan, doğruları söyleyen, korkmadan bütün kötülüklerin ve problemlerin üzerine giden, vatanını milletini seven, dimdik ayakta duran, fetöcü namuzsuzlara ilk kez fetö'cü diyen ve hapse düşen, bu milletin başına bela olan bütün problemlerin çatır çatır üzerine giden ancak maalesef silahla yaralanmış olan güzel insan...

  bu ülkenin düzelmesi için azıcık çırpınan kurşun yiyor. kıymetli türk milleti, vatanını milletini seven vatandaşlar, irfan bey gibi değerlere sahip çıkmadıkça bu ülkenin düzelmesini asla beklemeyin. allah bu milleti bu ülkeyi bu sıkıntılardan inşallah kurtarsın, bu yol yol değil. devletimizi acilen gerekli tedbirleri almaya davet ediyorum...
  saldırı sonrası dimdik ayakta duran aslan
 • haber sitesinden aşağıda bulunan metin kaldırılmış, işin bu noktaya geleceğini ben tahmin etmiyordum şahsen.

  ömer korkmaz ile "yeraltı dünyasının sırları" konu başlığı üzerinden haber ve röportaj serisini yapan ve sedat peker'in illegal faaliyetlerde bulunduğuna ilişkin iddialarda bulunan 3.göz gazetesi sahibi irfan aydın dün akşam evinde silahlı saldırıya uğradı.

  vücuduna 3 kurşun isabet eden gazeteci irfan aydın hastaneye kaldırıldı. olay sonrası açıklamalarda bulunan gazeteci irfan aydın, bu suikastten sedat peker'i sorumlu tuttuğu iddia edildi...

  bursa orhangazi ilçesi 3. göz gazetesi imtiyaz sahibi irfan aydın ile fikri ve dostani yakınlık içinde bulunan sakarya medya derneği başkanı mehmet sağlam, her kimden gelirse gelsin, yapılan bu çirkin saldırıyı kınayarak, her platformda, 3.göz gazetesi imtiyaz sahibi irfan aydın'ın yanında olacağını beyan etti...
 • ciddi ciddi adam sedat pekerle ilgili roportaj serisi yapti, birkac ay icinde vuruldu, tesadufe bak.
 • ülkenin ne halde olduğunu gösteren adamdır.

  yazıktır günahtır, köpeği/kediyi öldüren çocuklar - kuşa eziyet eden adam haberleri günlerce gündemde kalırken, gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışan, çıkaran, işini yapan bir gazetecinin, işini yaptığı için silahlı saldırıya uğraması haber olarak görülmüyor.

  işte bu ülke, konu mafya olunca, hayvana, insandan daha fazla değer veriyor.
 • yaptığı röportajlar sonrasında silahlı saldırıya uğradığını iddia ediyor. https://www.youtube.com/watch?v=wdtd-di9dei
 • baya baya ciddi ithamlarda bulunan, açık konuşmak gerekirse bir çok insanın söylemek isteyip korktuklarını dile getiren gazeteci.
  video
 • kelleyi koltuga koyup yayinlar yapiyor ama yayinlari cok amatorce. hic mi su adama teknik destek saglayacak bir ekip yok. coluk cocuk hd kalite yayin yapiyor bu garibim cep telefonundan camur gibi canli yayin yapiyor. birisi yayinlari canli yapmasi gerekmedigini oturup guzelce cekip editleyip youtube a yuklemesi gerektigini soylemeli ve yardim etmeli.
 • bunun da hangi bayrağa selam verdiği belli değil :)

  şimdi de oldu aladdin'ci :)

  bir gevezenin dalgasına haybeye aladdin çakıcı sevdalısı oldu :)

  hoş, unutmamak gerekir ki; ali şen'den, uğur kılıç'a, tevfik ağansoy'a kadar bir çok insanı koparmıştır..

  aladdin çakıcı dışarıya çıktığın da belki yanında ki bu ömer gevezesi için; ulan nerden bu özer çiller işini buna verdik de bizi de kendini de boy boy afişe etti, diyecektir :)

  teker için söylediklerine eyvallah, hem kendisini yemek daveti dalgasına ayağına çağırtmış hem de çatara patara bir dünya adamın için de girmiştir + tefecilerin elidnen kurtardığı zamanoğlunu ise teker'e kaptırdığı için de ayrıca yaralı ve aldığı yaraları da akabinde kahpelikleri anlatmasına sözüm yok..

  bekliyor ki çakıcı çıkınca el verecek bu kuntalara :) trabzon rize tayfası adama günahını vermez..

  keza reis reis diye aladdin çakıcı'nın da göt yalayıcılığını yapmana gerek yok irfan! çakıcı da zamanın da az şov yapmadı, kıssadan hisse bak dalgana, ne ondan sana bir hayır gelir ne de bu taraftarlıktan..

  he, ömer korkmazı konuştur konuştur dur. o anlatsın sen dinle, sen anlat o dinlesin :)