• sen galatasaray maçında yediği gol sebebiyle kolsuz de, transfer olacak diye golü yedi de.

sonra git sezon sonu transfer et, tam fenerbahçe'ye yakışan hareket.
  • kaleye gelen ilk topun gol olması irfan can 'ın beceriksizliği değil ki, direkten dönen top adamın onune dusuyor napsin sezsin mi nereye sekeceğini ?

sapla samani karistirip hala altayi savunuyor ya bazilari , hayret ediyorum.

adam iki pozisyonu onceden sezip çikip aldi , zaman zaman libero gibi de oyun kurabiliyo , altay'da bunlarin hangisi var aq , her baslikta ayri ayri altay'i elestirmekten sıkıldım.
  • mevcut şartlar altında babalar gibi de güven veren kaleci. altay mı oynasın amk bir de irfan can'ı beğenmiyorlar.
    ciddi tehlikeyle karsılasmadı dediğiniz adam bir penaltı, bir çizgiden inanılmaz bir top 2 de uzaktan harika şut çıkardı daha ne olmasını isterdiniz ?

bu geceki çok iyi performansının ardından hakkında bu kadar az entry olmasının sebebi sansasyonel bir transfer hikayesi olmaması, bonservisine öküz gibi paralar verilmemesi ve karizmasının eksikliğindendir.

nasıl navas hayvan gibi oynarken bile madrid'te hakettiğini göremedi. aynı hikaye.
  • sene sonu altay'ı sat, adam gibi yabancı kaleci al, irfan'ı koy yedeğe, aslanlar gibi kaleci rotasyonu.

altay kardeşim kusura bakmasın, seneler boyu en çok destekleyen insanım burada kendisini ama düzenli ilk 11 oynadığın dördüncü sezonunda şöyle bir maç oynayamıyorsan, sezon boyu ismini bir defa olsun zikrettiremiyorsan, daha da vahimi yüzde 66'lık kurtarış yüzdesiyle ümraniye kalecisi serkan kırıntılı'nın falan altında kalıp kaleciler ligi'nde 16. sırada küme düşüyorsan güle güle, senin yerin burası değil.
  • istikrarından dolayı tebrik ediyorum, aynı haltı avrupa maçında da 2 kez yaptı, orada gol yememiştik, vazgeçmedi.
  • zamanında gs maçlarında bilerek gol yediğini iddia ettikleri adam kendi takımlarına gelince nasıl da can havliyle savunuyorlar görüyor musunuz? işte biraz omurganız olacak ki böyle saçmalıklar yapmayın.

dün size göre tü kakaydı bu adam, bu gün sırf sizin takımınızda oynuyor diye yanlışını savunursanız bu adamın, yarın yine anadoluda bir kulübe gittiğinde gs'den gol yedikçe sövmeyin adama, omurgalı olun. ama biliyorum ki sizlerde omurga ne arar, bulunduğunuz kabın şekline girmeye bayılırsınız. ulan sizin forvetiniz bile bu amcık tribünleri kışkırtırken eline tutup indirmiş yapma diye, hala nasıl savunuyorsunuz? savunuyorsunuz çünkü karakteri bozuksunuz, şimdi naş.

tanım: kötü kaleci.
  • işte kaleci böyle maç kazandırıyor. 2-0 olsa maç dönmeyebilirdi ama işte izin vermedi gole…
  • uzun süre sonra fenerbahçe kalesine gelen ilk şut gol olmamıştır. üstelik bu şut penaltıdır.

altay o kadar kötü bir kaleci ki yerine kimi koyarsanız neuer gözüküyor insanın gözüne…
  • kafasına darbe aldıktan sonra ayağa kalkıp postasını koyan beyin travmasını ondan sonra geçiren kalecimiz.
  • oynamadığı için fenerbahçeliler tarafından iyi sanılan kaleci.
    (bkz: swh)

gerçekten futboldan hiç anlamıyor bu adama iyi diyenler.
    bir göztepeli olarak hiçbir başarısızlığına üzülmüyoruz irfan.
hesabın var mı? giriş yap