şükela:  tümü | bugün
  • tam fener'de salacak cinste topçu. başka takımlarda oynar ama fener'de amı götü dağıtır, tam olarak o profil.
  • evet kardeşlerim, fenerbahçe ye transferi söz konusu olduğu için ve dahi önümüzdeki hafta fenerbahçe - başakşehir maçı olduğundan bilerek kırmızı kart görmek suretiyle galatasaray a karşı yürütülen galaksiler arası kumpasın bir ayağını oluşturan futbolcu...

arap faik e selam.
  • fener'e tranfer olacağım diye bir hafta önce kırmızı kart gördüğünü iddia ediyor, transfer şikesinin ustası gs'liler.

şike yapacak adam neden oynamasın, mal mısınız? çıkar maça, kaleciyle karşı karşıya, en yakın rakibi 20 metre gerideyken beklersin, hatta arkana bakarsın bir an önce rakibin gelsin ayağından topunu alsın diye.

bak burada yapılmışı var.
  • bugün oynanan malatyaspor maçında da kırmızı kart yiyerek takımını 10 kişi bırakmış orta saha.şahsi kanaatim başakşehirden ayrılmak istediği için bu şekilde oynuyor.oyundan çıkarken de okan buruk ile atıştı.yakında fenerbahçe ile görüşmeler başlar ise şaşırtıcı olmaz.
  • gençlerbirliği takımında oynayan 1995 doğumlu sol ayaklı orta saha oyuncusu...

çok özgüvenli,soğukkanlı,ne yaptığını bilen,sahada ben futbolcuyum diye bağıran genç yetenek..

bu çocuk olur..sakatlık vs sorunlar yaşamazsa cavcav bunu en az 5 miyon euroya okutur..
  • sergen yalçın ve tümer metin den bu yana türk futboluna gelen en iyi solak. çok iddialıyım buralar yakında entry dolacak

edit: sol ayak dediysek, sağ ayağını yürümek için kullananlardan değil. sağ ayağı da iyi, sol ayağı inanılmaz..
  • an itibariyle devam eden 9 aralık 2014 cizrespor gençlerbirliği maçında premier ligin orta sahalarına selam çakarcasına 2 güzel asist yapmış ve çok akıllı paslarla oynayan, gençlerbirliği'min genç oyuncusu.

futboldan anlamayan sığırlar passolig nanesini başımıza saldığı için stadyumda izleyemiyorum bu güzelliği. en çokta bu yüzden küfür ediyorum passolig zamazingosuna
  • trabzon-gençlerbirliği maçına şöyle bi bakayım derken bu çocuk ilgimi çekti. asist yaptı. gerçi ondan önce topla 2-3 kez buluşmasında topu stop edişi, paslar, hareketler falan sergen'i andırdı hafiften. belli ki toptan anlıyor. aferin diyelim.
  • adam resmen bırak bizi gidelim ağam diyor. başakşehir'de mutsuz olduğu açık.
  • ilk 3 sezonda kırmızı kart görmeyip oynadığı son 2 maçta kırmızı kart görmesi manidar olmuş . resmen beni salin gideyim diyor.