• dün göztepe kalecisi irfan can diye genç bir çocuk izledik. 22 yaşında baya da iyi kalecilik yaptı.
    o da irfan can bu da irfan can. siz bunu alın. eldeki 1 kuş daldaki 2 kuştan iyidir. sonra kahve fincanlarına indirim gelecek diye bakar durursunuz.
  • bunu alınca ağlamayı bırakacaklarına söz versinler
    ben de bağış yapacagım söz.

(bkz: bir topçu)
  • diagne ve falcao için en başta söylediğimi kendisi için de söyleyeyim ki, tarafımız belli olsun.

galatasaray için yanlış transferdir, galatasaray kadrosunda yeri yoktur. anlamsız bir ısrar ve bunun sonucunda dillendirilen fahiş tutarlar var ortada. para+emre kılınç gibi abuk subuk formüller çıkarıyorlar habire, irfan can ile emre kılınç'ın kafa kafaya takası bile saçmalık olur!

yönetim umarım en kısa zamanda "skerler irfan'ınızı" diyip dehler başakşehir görgüsüzlerini..
  • durumunu cok merak etmedigim, yillardir oynadigi ve tanidigi lige gelene kadar milli takim ve avrupa'da son derece basarili olmus bir ortasaha. kimse hayir demez sanirim.
  • gs için yanlış transfer değildir, oldukça faydalı olabilir ve ben olacağına inanıyorum ama bu rakamlara hayatta alınmaz. boşver başkan o paraya öküz alırık. max 4-5 m euro verilmesi gereken başakşehirli top tepicidir. ayrıca yapıyor mu bilmiyorum ama kendisinin de yönetime baskı yapması gerekmektedir, görücü kızı gibi oturup uzaktan izlemesin
  • (bkz: transfermakt) değeri 10 milyon € olan futbolcu, galatasaraylılar tarafından, başakşehir kulübüne karşı ''neden bize oyuncuyu bedava vermiyorsunuz'' diye sosyal medya ve basın tarafından saldırılar gerçekleşmektedir. milli oyuncuya spor hayatında başarılar diliyoruz. umuyorum, transfer sürecinde milli takıma alınmamak ile tehdit edilerek, transfer sağlanmaya çalışılmıyordur.

(bkz: ibrahim toraman)

https://www.transfermarkt.com.tr/…seite/verein/6890
  • gs'ye gelişi fiyasko mu efsane mi olacağı tam belli olmayan futbolcu. emre akbaba yı kakalayacaksan takas edelim o zaman güzel olur.
  • sahsen fb nin almasini isterim. cok senlikli bir orta sahalari olur. sosa, gustavo, ozan, irfan, ozil, mhy . daha var mi?

edit: pelkas ... var mı arttıran
    edit2: ciğerci ... bu adamda bahtsız. bu rotasyonda sağlıklı olacağı tutarsa yazık.
  • ozan yakında gidecek yerini irfan ile doldurmak mantıklı iş fener için. belki gustavo'da gider belli olmaz.
  • menajerlik şirketinin medya bağlantıları epey kuvvetli olan oyuncu. transfermarkt piyasa değerinin neden bu kadar yüksek olduğuna anlam veremezken fb haberleri de çıktıktan sonra bir bakayım dedim.

burada medya şişirmesi ile yurtdışı transfer yapan ancak beklentileri bir türlü karşılayamayan okay yokuşlu, salih uçan gibi oyunculara danışmanlık yapmalarının yanında; barış alıcı, recep gül, birhan vatansever, batuhan şen, berke özer gibi konvansiyonel medyada o yaş kategorisine göre sürekli adı geçen ancak bir türlü pazarlanamayan oyunculara da bu footalent isimli menajerlik şirketi danışmanlık yapıyormuş.

4m€ üzerinde veren kim olursa elinde patlar, öyle görünüyor. farkettiyseniz böyle "kıymetli" bir oyuncu için yurtdışı kaynaklı söylenti sayısı "0". ama ulusal medyayla baya iç içeler belli ki. bu arada gideceği takımda illa ki oynayacak kadar iyi oyuncudur. ama artık bu şişirme işinin boku çıktı.
hesabın var mı? giriş yap