şükela:  tümü | bugün soru sor
  • mesajını aldım, ben de hayır diyorum.
  • fox tv'nin acilen ismail küçükkaya denen ne şiş yansın ne kebap modunda takılan sunucunun yerine getirmesi gereken koca yürekli adam.

sabah irfan değirmenci, akşam fatih portakal.

sence de süper olmaz mıydı ey fox?
  • bir yazıda okumuştum; dünyanın yaşını düşündüğümüzde, insan ömrü, bizim zaman kavramımıza göre, yalnızca bir parmak şıklatması kadardır diyordu. işte şu kısacık ömrümüzde, onurlu yaşamayı seçmiş olan kesimde yerini almış "adam"dır. belki onu kovan salyalı köpekler gibi şöförlü mersolarda gezemeyecektir, ama gece gündüz muktedir kıçı yalamaktan dili kahverengi de olmayacaktır(bkz: brown tongue). selam olsundur.
  • bir tanedir. değeri bilinmeyenlerden. ekmeğiyle oynanandır. (bkz: kanal d)
  • dik duruşuyla insanların kalbindeki yerini daha da sağlamlaştırdı.
    tarihe ismini yazdıranlar unutulmaz.
  • medya gerçek gazeteci görsün.
    kaç gazeteci destekleyecek bu yiğit, gerçek gazeteciyi merak ediyorum.
    sana da diyorum ahmet hakan yalnız ortada durma ya destekle ya destekleme.
  • pek de sevgi pıtırcığı olmayan, soğuk yapılı ve bizzat tanımadığı kişilere karşı epey duygusuz olan şahsım tarafından sevilen ve saygı duyulan kişi.

gördüğüm yerde kalkar, ayağına gider, elini sıkarım ve bundan büyük şeref duyarım.
  • (bkz: adam)

yazılmıştır, bu sefer okumadım. lakin malum, bizim memlekette adama adam denir.
  • "zulme karşı susan dilsiz şeytandır" hadisine uyarak konuşmuştur. kendisi de zulme uğramıştır. şimdi biz de susmuyoruz. bize de zulmedin.