• (bkz: #66237560)
  • "öyle uygun gördüğüm için hayır" demiş, bence 20 maddenin en geçerli sebebi. ağzına sağlık.

(bkz: herkesin hayatına kimse karışamaz)
  • kendisiyle gurur duyuyorum. böyle bir zamanda işsiz kalırım, kariyerim mahvolur diye düşünmeyip fikirlerini korkusuzca açıklayıp kendisine yakışanı yapmıştır.
    iyi ki varsın irfan değirmenci!
  • kanal d'den kovulan haber sunucusu.

yahu be adam senin hayır diyebileceğin yansıttığın tarzın, duruşun, olaylara karşı yorumundan zaten anlaşılıyor. sen neden orada burada hayır propagandası yapma gereği duyuyorsun ki? abilerin, ablaların öyle mi yaptı ? mehmet ali birand ne kadar da profesyonel idi değil mi?

hayır anlamıyorum, amacın ne?
  • fox'ta işi hazır, üzülmeyin o kadar.
  • samimi olduğuna inandığım birkaç medyatik özneden biri. mezun olduğu okulun havasından kaçmış ve objektif bir gazeteci olmuş. bunun bozulmamasına çok dikkat ettiğini düşünüyordum. ama sanırım objektif olmanın güçlüğünden ve bu güçlüğe rağmen hiçbir işe yaramamasından bıktı. hayır dediğini söylememesi programının devamı için gerekebilirdi ama göze almış, söyledi.

sıra ona da geldiyse artık ışıklar kapandı, kapılar kapandı. başka bir yola geçiyoruz diye düşündürttü beni.
  • kovulma nedeni tamamen sosyal medyadaki referandum görüşüne dayandırılan sunucu bkz abzürt gerekçe http://wp.me/p6kabg-1km
  • buralari okuyorsa eger;
    bu ulkenin senin gibi cesur insanlara ihtiyaci var. ne olursa olsun arkanda hayır'lı bir topluluk var!
    sabah ola hayır ola.

tanim: cok sevdigim ulkemin refahı icin, mantik cercevesinde dusunen güzide insanlardan bir tanesi.
  • demokratik bir ülkede bir gazeteciden beklenen, gündemdeki gerçekleri göz önüne çıkaracak haberler yapması, bu haberler üzerinden eleştirel bakış açısıyla toplumu bilinçlendirmektir. günümüz şartlarında ülkemizde bu işi yapan ender kişilerden biridir kendisi.
hesabın var mı? giriş yap