şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

penguen akıllı ol!
    --- spoiler ---

-nevşin mengü ve saz arkadaşları-
  • dunun 3 maymunlari, evrim gecirmeden ayni 3 maymun olarak devam etmektedirler. ses cikaranini da dinleyen yok zaten. o yuzden geciniz.
  • gazetecilerin ne dediğini izlemek yerine ben şunları söyledim.

"türkiye'de yaşayan bir vatandaş olarak geçtiğimiz bu karanlık günlerde ülkem adına hep içimde umut taşıdım tüm yandaşlara rağmen. neden biliyor musunuz? tüm bu korku imparatorluğuna "hayır" diyebilecek cesareti olan irfan değirmenci gibi değerli kişiler sebebiyle. biz işten eve standart hayatlar yaşayan insanlar bütün bu kaos ve nefretin içinde televizyonları açtığımızda içten içe hep hissettik onların duygularını. açıkça hislerini paylaşamadıklarını biliyorduk ancak bizden de birileri var dedik yıllardır. iyilik kazanacak dedik.

siz doğan medya olarak, sevgili irfan değirmenci'nin işine son vererek neyi kazandığınızı sanıyorsunuz? gezi eylemlerinde penguen yayınlayanlar, dönemin başbakanı ve tüm kaosun sahibine "secde bile edenler" neredeler şimdi? onur ve haysiyetleri nerede? habertürk'ün kapısına "kaç para ulan bir yayın" yapıştırıldığında sizde ne onur kaldı ne haysiyet.

bunları yazma sebebim mağduriyet ayağı yapmak değil. şunu bilmenizi istiyorum. biz unutmayacağız! kaosun sebebi olanlardan çok sizin gibi çanak tutanların ellerinde ki kanı görüyoruz. en sonunda yok olup gidecek bu faşistlik. o zaman kime sığınacaksınız? bizler kazanacağız ve size asla kucak açmayacağız bunu bilin istedim."

benim gibi bir şeyler söylemek isteyen olursa press@doganholding.com.tr