şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir firma var ve insanlar alışveriş yapıyor öyle mi?

tamam tamam oldu.
  • helikopterden inip musteri tokatlama hizmeti var mi merak ettigim firma. yoksa henuz yeterince kurumsallasamadigini dusundugum firma.
  • tükkanının sokağından geçilmemesi gereken yer. adamın ayağına sıkıverirler valla
  • (bkz: 23 aralık 2015 irfan home rezaleti) ile adını duyduğum komik isimli bir şirkettir. müşterisine reva gördüğü uygulamayla utanmaları gerekir.

borç ödenmeyebilir, ödenemeyebilir.borcunu ödemede temerrüde düşen kişi ile ilgili müeyyideler kanunda madde madde sayılmıştır.

hiç kimse kendini kanunun üzerinde görmemelidir, kişisel egolarını tatmin için zor durumdaki insanı tehdide varan sözlerle itham etmemelidir. bu avukatlık bürosu hakkında da gerekli soruşturma acilen açılmalıdır.

telefon kayıtlarını zaten mahkeme başkanı ilgili operatörden istediğinde anında tevdi edilecektir
  • bu firmadan ürün almayin ve aldirmayin. hele ev falan kuruyorsaniz es kaza sakin bulasmayin. hayatinizin en güzel dönemlerini su hala nasil ayakta durdugunu anlamadigim firma ile mesgul olmakla gecirirsiniz.
  • böyle bir firmanın olduğunu ilk kez duyuyorum. yani şu hayatım boyunca "irfan home" gibi saçma bir yer duymuş olamazdım zaten. nereden buluyorsunuz böyle isimleri? birçok firma var. ne diye buradan alışveriş yaparsın ki sen?
  • muadili için (bkz: evkur)
  • sırf bu entry ler ile gittim, ürün beğenmiş gibi yaptım. sonra "aaa ekşiye bakalım" dedim yüzleri düştü :) baktım veee çıktım
  • ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin 27/09/2016 tarihli ve 2016/4979 d. iş sayılı kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • ulan dün halı almıştım bunlardan az sonra arayıp iade edeceğim. 6 ay süren rezalete imza at sonra gel ekşi sözlük'te içerik sildir. ya oğlum siz bizimle alay mı ediyorsunuz? yere batsın halınız. almıyorum amk. hayreti mucip.