şükela:  tümü | bugün
  • alışveriş yapmayacağım ve çevreme yaptırmayacağım firma. umarım reklam olmaz bu da.
  • uzak durulması gereken firma. kapısının önünden bile geçmeyin.

(bkz: #57178118)
  • ankara 1. sulh ceza hakimliği'nin 27/09/2016 tarihli ve 2016/4979 d. iş sayılı kararı gereğince bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • ulan dün halı almıştım bunlardan az sonra arayıp iade edeceğim. 6 ay süren rezalete imza at sonra gel ekşi sözlük'te içerik sildir. ya oğlum siz bizimle alay mı ediyorsunuz? yere batsın halınız. almıyorum amk. hayreti mucip.
  • kalbimizde derin yer bırakmış firma. balık hafızalıyım ama rezalet muhabbetini gayet net hatırlıyorum. hafızalarımızı sildirmedikten sonra entry sildirmek beyhude beyler.
  • bir daha tek bir iğne bile almayacağım firma.
  • televizyonda reklamlari olan bir sirket hakkinda neden bu kadar az girdi yazildigini merak ettigim baslik. ilk girdiyi okudum, baktim mahkeme karariyla icerik sildirmisler. sebebi neydi acaba? kotu musteri hizmetleri mi? insanlari tehtid etmek mi? yoksa verilen sozlerin tutulmamasi mi?
  • mahkeme kararıyla entry sildirerek iş yapabileceğini düşünen bir firma. bu yaptıkları, kara listemize eklenmiş bir firma oldukları gerçeğini maalesef değiştirmiyor.
  • hakkında bilgi almak isteyenlerin göktaş hukuk bürosu başlığına bakabileceği firmadır.
  • 2.5 sene geçti, hala hdmi'dan anlayan adam arıyorlarmış, insan utanır kaldırır ulan, entry kaldırmayı biliyorsunuz da bunu mu halledemiyorsunuz.

--- spoiler ---
    https://www.secretcv.com/…ticisi-is-ilanlari-543066

"e-ticaret sitesi operasyonunda bulunmuş, sosyal medyaya hakim,hdmı, html photoshop dan anlayan, ekip çalışmasına yatkın kendini sürekli geliştirebilen ve yeniliklere açık erkek adaylar için tercihen askerliğini tamamlamış adaylar tercih sebebi olacaktır."
    --- spoiler ---