• irfan değirmencinin
    nereye gitti bu para konulu 18.09.2018 'deki son bölümü şurdan

--- spoiler ---

kağıda gelen zammı tuvalet kağıdı yerine kitaptan öğrenecek olsaydık kağıda zam gelmezdi.

--- spoiler ---
  • nereye gitti bu para ?

yıllardır ona buna anlatmaktan dilimizde tüy bitiren olayların hepsini özetlemiş, artık bunu izleteceğim direkt herkese.
  • irfan değirmenci'nin gittikçe daha güzel olan her hafta salı 21.00'de youtube'da yayınlanan programı.
  • taze taze.. sıcak sıcak..
    yeni bölüm
  • bende bir şeylerin artık konuşulması, bir şeylere artık karşı konulması hissi uyandıran video serisi.
    bir gün güç kazandığımı hayal ediyorum, kazandım diyelim. gerçekten ülkeden göç edip güzel bir hayat kurmaya çalışmak mı yoksa var gücümle ülkeye katkı sağlamak için çalışmak mı beni kendine çekecek bilmiyorum. bir yanım diyor ilk fırsatta kaç, diğer yanım da merhametli, sorumluluk hisseden, durdurulamaz gibi coşup sonra hüzünlü köşesine geri dönen bir yan. daha hayatın anlamını sorgularken bir yandan da planlar yapmak zor sözlük.
  • (bkz: #81658441)

gerçekten yazık, ülkenin geldiği duruma bak; videonun yarısı bunları söylemenin kötü, dış güçlerin maşası hatta vatan hainliği olmadığını, tam tersi vatana hizmet ve ülke için daha iyisini istemenin hatta vatanseverlik olduğunu anlatmaya çalışmak ile geçiyor.

havuz medya sayesinde sadece gazetecilik yapanın muhalif sayıldığı yerde, yerle bir olan, tersi yüzüne çıkmış asgari değerleri ve modern toplumu yeniden oluşturmaya çalışıyoruz.
  • destek olunması gereken videolardır.
  • babala tv de 5.bölümü yayınlanan, ekonomi konulu video buyrunuz.
    link

--- spoiler ---

kendi ailesinden yine örnekle samimi olduğunu söylemiş ve sonlara doğruda çözüm önerilerini paylaşmış bu kez irfan değirmenci .

--- spoiler ---

her geçen bölüm daha iyiye gidiyor sanki program. aynen devam.
  • 5. bölümü kesintisiz izledim. dili biraz sert geldi ekşi sözlüğe de gönderme yaptı ama beğendim bu haftaki bölümünü
hesabın var mı? giriş yap