şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ik multimedya firmasının ürettiği mobil aygıtlarla uyumlu yüksek hassasiyetli ve profesyonel kayıt alabilen portatif geniş diyaframlı condenser mikrofon.

    ürün, ipad, iphone gibi tüm apple ürünleriyle tam uyumluluk sağlarken android cihazlar için güncel işletim sistemi ve profesyonel harici donanım desteği özelliği olması gerekir. samsung telefonlar için note 4 ve üzeri modellerde uyumsuzluk problemi yaşanmamaktadır. model haricinde android 5 ve üstü tüm android işletim sistemleriyle uyumluluk içerisinde çalışır.

    youtuberlardan daha çok müzisyenlere hitap etmektedir. nefeslilerden yaylılara bir çok enstrumanın hem kabin seslerini hem de yüzey akustiklerini başarılı bir şekilde topluyor. eğer oktav aralığı geniş, akustik kabini büyük (çello, viola, bateri, saksafon vb.) değişken rezonanslı, kalın ve ince sesleri aynı kalitede ve aynı netlikte kayıt almakta zorlandığınız bir enstrumanınız varsa kullanabilirsiniz.

    bunun haricinde eğer sadece gitar çalıyorsanız yalnızca akustik gitarlar için üretilmiş olan irig acoustic ya da irig acoustic stage; elektro gitarlarda ise amplitube irig ürünlerini kullanmanız daha profesyonel olacaktır.