şükela:  tümü | bugün
  • alakasız bir yönlendirmenin azizliğine uğramış (bknz. yukarıdaki bkz (!), tarantino, blues ve tarantula sever, yazım üslubunu çokça eleştirsem ve sıklıkla doğru bulmasam da eleştiriye açıklığına, dinlediği ve sorguladığı anlara şahit olduğum sözlük yazarı.
  • algılama yetisi mi sınırlı yoksa kasten manipülasyon yapıp duruyor bilmiyorum ama her iki türlü de gülünç olan yazardır.
  • ağır ak troll engeli bas geç giç uğraşma
    edit: süzmenin kendisi. siz anladınız.
  • bazılarını fena derecede kudurtmuş yazar.

engellenince tükürükler saçmış, sinirden entry'i bile yazamamış geri zekalı. bir de kafasından aktroll diye sallıyor. entrylerimi okuyanlar gülerler buna.
  • yukarıdaki bir yazarın engeli bas geç yorumu o kadar doğru ki. iki kelam laf edip bir şeyler anlatmaya bile değmeyecek türden zekasız, terbiyesiz bir troll.
  • entryde paylaştığım linkte amerikanın nüfusu ve ırkların oranı var bana amerikanın nüfusundan haberin var mı diye mesaj atıyor gerizekalı. bunun gibi dingiller mesaj atmasın diye o link var orada.
  • mide bulandirici bir tarzi ve fikirleri olan, kompleksli ve ezik yazar. acilen psikolojik destek almasi ve tedavi olmasi gerektigini dusunuyorum cunku bu kadar ofke ve cahillikle bi kac yila kafayi yer.
  • engeli yiyenin başlığına geldiği adam. haha. önce bilmediğiniz konular hakkında konuşmayacaksınız. konuşunca işte böyle kudurup tükürüklerinizi saçıyorsunuz. kendi cahilliğinizi başkalarına hakaret ederek ve ona cahil diyerek bastıramazsınız. kimin cahil ve ezik olduğunu, bana cahil diyenlerin başlığının altında görebilirsiniz.
  • sanırım kimse onu sevmiyor. asagilik kompleksi gelismis kendisinde. boyle insanlarin oznel konularindan vurmaya calisan insanlar genelde ya ailesi tarafindan, ya cevresi tarafindan surekli asagilaniyorlar. uzuldum, cok asagilanmis belli ki, kendi de belirttigi gibi ictigi ilaclar psikolojisini pek iyilestrmemis. bu yüzden disavurumunu terbiyesizlikleriyle, buyuk psikolojik buhranlariyla yapiyor.
    insanin birkac cumlesinden ne oldugunu anlarsiniz ya, bu kisinin iki kelimesi yetiyor.
    sanirim tek kalmanin verdigi uzgunlukle, ‘bugun kime ne kadar cahil ve gereksiz oldugumu gostersem’ diyerek birkac kurban seciyor, ve o kadar alakasiz ve o kadar gereksiz cumleler kuruyor ki, sasirip kaliyorsunuz.
    ya psikolojik bir rahatsizligi var; insanlarin hayatini kiskaniyor olmali; ya da hicbir sorunu olmadigi ve yalnizlik tak ettigi icin insan ariyor, ama nasil sohbet edilir bilmedigi icin; tamamen cop cikiyor agzindan.
    zamanimiz cok kiymetlidir, nacizane onerim kendi nefret ve yalnizlik dolu yasantisina birakmaniz.

kimse bir eziklik/ezilmislik/hayatsizlik/kelime dagarcigi yoksunlugu hikayelerine ortak olmak zorunda degil.
    edit: bunu yazmamla beraber iki yazar arkadas ‘kendisi paikolojik sorunlu bir arkadastir, ya unlu olmak icin insanlara salca oluyor, ya da profilinde psikolojik ilaclar kullandigi yaziyor gercekten hasta, cok da orali olmayin’ yazdi, ikisi de ‘sozlugun en gereksiz ve hasta insani dadanmis, olumune vurun bir yerde dagarcigi tukenecek’ yazdi. cok da takmaniza gerek yok gunun sonunda kisaca.

sevgiler.