şükela:  tümü | bugün
  • telefonunuzu pc üzerinden webcam olarak kullanmak için en uygun program gibi duruyor. tüm uyguamalarda (zoom vs.) sorunsuz kullanılabiliyor. istediğiniz çözünürlük kalitesinde kamerayı kullanabiliyorsunuz. piyasadaki çin malı kameralara 50-200 lira arası para vereceğinize telefonunuzu bu uygulama sayesinde kamera olarak kullanabilirsiniz.
  • online ders ve toplantıların rutin haline geldiği şu günlerde cep telefonunu webcame çeviren dolayısıyla laptopların işlevsiz kamera ve mikrofonundan, aynı zamanda kamerasız masaüstü bilgisayarlar için kaliteli bir webcam ücretinden kurtaran şahane yazılım. uygulamayı telefon ve bilgisayarınıza indirin, her iki cihazda aynı wifi ağına bağlı olduğunuza emin olun, her iki cihazda uygulamayı açın otomatik olarak bağlantı sağlayacaktır. ses ve görüntü kalitesini skype üzerinden test ettim ve oldukça kaliteli buldum. skype üzerinde kullanacaksanız ses ayarlarından varsayılan mikrofonu iriun webcam olarak seçmeyi unutmayın.

    for pc/mac/ubuntu
    google play
    app store
  • (bkz: droidcam)
  • rakibi (bkz: droidcam)'e göre daha kaliteli görüntü alabileceğiniz bir wepcam programı. pro ücreti biraz pahalı gelebilir fakat bir fiziki wepcamden ucuz.
hesabın var mı? giriş yap