şükela:  tümü | bugün
  • maalesef apaçık bir durumdur. cahillerin şerrinden korkanlar sessiz kaldığı için sözlük ülkü ocağı, osmanlı ocağı havasına döndü. her başlıkta midem ayrı bulanıyor. aklı başında yazarlara çağrı yapıyorum sessiz kalmayın, artık elim gitmiyor başlıklara bakmaya

edit: bu başlığa da damladılar hemen. onlara göre onların ırkçılığına prim vermeyen herkes heval, terörist vs vs vs faşizm böyle bir şey işte, sesi çok çıkan cahil kalabalıklar yüzünden akıllı ve düşünebilen insanların susmak zorunda kalması

edit 2: başlık ve entry içeriğinde operasyon'un "o"su geçmediği halde başlığı operasyona tahvil edip ve entryi okumadan emniyet seni de alacak yazacak kadar gerizekalıdırlar üstelik. ne için alacak ırkçılara laf söylediğim için mi? ırkçılara laf etmek ne zamandan beri suç oldu? emniyet alacaksa habire tck 312 kapsamında halkın bir kesimini diğer kesimine karşı kışkırtmak ve halkın bir kesimini aşağılamak için entry girenleri alsın. ben burada çatır çatır suç işleyen embesiller için açtım bu başlığı.
  • bir etnik faşistin beyanıdır .
    edit: başka insanlardan farklı fikirlere sahip olduğu için kendisini ve kendisi gibi düşünen insanları akıllı ilan etmiş zeka geriliği belirtisi gösteren yazar.
  • ortak özellikleri hepsinin zırcahil olması. hiçbir bilgileri yok ama klavye başında atıp tutma konusunda uzmanlar. en tehlikelisi de bilmek, öğrenmek istemiyorlar. araştırmak zor geldiğinden önlerine çıkan iceberg’in derinliğini bilmeden havlamaya başlıyorlar. ülkenin geleceği bunlara kaldıysa yandı bu ülke.

edit: malın biri ‘50 yaşındayım, ben de ergenim o zaman’ yazmış. evet moruk, ırkçılığın yaşı olmaz ama burada kastedilen ergenlik tevellütünle ilgili değil zihinsel. sen zihinsel ergensin. yanlış anlama zihinsel engellisin demiyorum zihinsel ergensin. yani yaşın 53 ama zihin 13’te kalmış, pırıl pırıl.
  • ırkçı ergenlerden korkan bir tırsağın açtığı başlık.
  • yalnız, ülke dediğin onların ülkesi hewal.. senin, benim diyebileceğin bir ülke yok ve olmayacak ahahahahahah

eğer ergen denilecekse bunun için densin başım üzerine.

bir etnik azınlık beyanı.
  • herhangi bir zararını gormedigim olay.
    sözlükte her türlü insan var; ırkçı ergenler de olmalı.
  • ekşi sozlugu mide bulandırıcı bir hale sokmuştur. 15 yasında veletlerin ırkçı başlıkları dışında başka bir şey yok sol framede neredeyse.
  • hayattaki en büyük cahillerin, kendini cahil olmayan ve aklı başında ilan edenler olduğunu gördüm.neye göre kime göre karar veriyorsunuz insanların sizden daha az aklı başında olduğuna ? size bu yetkiyi kim veriyor ? onlar gibi düşünmeyenler terörist ilan ediliyor , sizin gibi düşünmeyenler de cahil mi ?
  • mükemmel bir engel listem olduğundan ne başlıklarını ne entrylerini ne de ne düşündüklerini görüyorum (hoş çok da sikimde değil ne düşündükleri ) . o yüzden benim için ekşi sözlük hala eğlenceli.