• irlandalı turistten dayak yiyen esnafın açıklaması. haberin en acıklı kısmı ise

--- spoiler ---

"şeref’i dövdükten sonra otele girdi. biraz dinlendi. sonra tekrar dışarı çıkıp eli sopalı esnafı dövmeye başladı. bunu iki defa yaptı."
    --- spoiler ---

adamların çaresizliği çok acı verici. hepsi öbür gün esnafa rezil olacağından kaçamıyor ama otelden 2. kere çıkmasın diye de dua ediyor belli ki.

süper irlandalı
  • hulk'a sandalye ve sopalarla saldırmakla eş değer bir eyleme girişen çomar esnafın itirafı. hadi çomarsınız anladık ama gözünüz de mi kör? herif hulk'un beyaz tenlisi amk
  • irlandalı boksörden dayak yiyip, röportaj sırasında birleşik krallık bayrağı basılı london tişörtü giyerek verilmiş beyandır.

o günde üzerinde aynı tişört mü vardı merak ettim.
  • finaldeki istesek devirirdik abi orada sıkıntı yok cümlesi ile beni kahkaya boğdu
  • hanzo filminde kamp saldırısından kurtulanların replikleriyle benzer olması sabah sabah beni güldürmüştür. izleyin, hak vereceksiniz.

https://youtu.be/nvi53q0o0zc?t=5m30s

"hele bir görsen muhtar emmi. senin bildiğin gibi şeytan değil, insan değil, hayvan değil. canavar... valla canavar."
  • ahahahahah ''mike tyson gibi bir adam yani'' diyor röportajda. oğlum yarıldım lan.

müstahak amk! sırtlan sürüsü gibi bir adama 20 kişi dalmazsınız bir daha. hiç üzülmedim.
  • --- spoiler ---

gazeteci:
    röportaj yapmak istermisiniz.

isportacı şeref:
    isterim ama dişim yok onları yaptırmama yardım edin ondan sonra yapalım

gazeteci:
    ne gerekiyor

isportacı şeref:
    doktor 25.000 tl dedi de biz ucuzundan yaptıracagız ama oda en az 10.000 tl tutar

gazeteci:
    bizden bu parayımı istiyorsunuz ne yapılacakki 2 dişiniz kırılmadımı? çenenizi baştanmı yapacak doktyor :)))

isportacı şeref:
    ne iki dişi ne iki dişi.... dokkkuz dişim kırıldı dokkkuzzz.....
    --- spoiler ---
  • "siz insan mısınız ki?" diye sormama neden olan ifade.

sırtlanlar gibi, çakallar gibi, ne olduğunu bile anlamadan kavga etmeye koşmuşsunuz. haklı mı haksız mı bakmadan, sırf cinsdaşınıza saldırdılar diye sopa, sandalye ne varsa kapıp adama vurmaya kalkmışsınız. adam da kendini savunmuş. şimdi bir de kendinizi bir takım çevrelere mağdur göstermek ve esas mağduru karalamak için -sanki suçmuş gibi- "içki almak istedi" yalanını atıyorsunuz. hem orospu çocuğu, hem yalancı köpeklersiniz.

az bile dayak yemişsiniz amın oğulları...
hesabın var mı? giriş yap