şükela:  tümü | bugün soru sor
 • güzel şarkılar paylaşan (bkz: youtube) kanalı.
  tabi paylaşmakla kalmıyor, çevirilerini türkçe altyazı olarak ekliyor. normalde klip izlemesini sevmeyen birisiyimdir ama bu arkadaşın uyarladağı klipler nedense kendini izletiyor.

  ilgili kanal
 • yaklaşık 6 ay önce 5 yıllık ilişkimi sonlandırdığım sıralar tanıştım bu arkadaşla, kanalla. o sıralar içinde bulunduğum depresif ruh halinde bana eşlik etti şarkıları ve düzenlediği klipleri. muhteşem bir müzik zevki var mutlaka kanalını incelemelisiniz.
 • muazzam kaliteli rock grupları ve parçalarıyla tanışmama vesile olmuş ciddi müzik birikimine sahip olan youtube kanalı. parçaları türkçe 'ye çevirmesi ve hazırladığı klipler müthiş bir zenginlik yaratıyor. mutlaka takip edilmeli derim.
 • sevdiğim ve işime yarayan youtube kanallarından biri.

  kanal ile tanışmam birkaç seneyi buluyor. kanaldaki şarkıların hemen hemen hepsi sevdiğim kişi ve grupların şarkıları. bilmediklerimi de bu kanal sayesinde tanıdım.

  kanalı seviyorum çünkü bazı anlar oluyor o sıralar dinlediğim hiçbir şarkıyı dinlemek istemiyorum. böyle anlarda ne dinlesem diye aramaya gerek kalmadan kanala giriyorum. bazen çok sevdiğim ama var olduğunu unuttuğum, bazen ise rastgele bir şarkı açıyorum. şu ana kadar kanalda bunu dinlemem diye kapattığım şarkı hiç olmadı.

  ikinci güzel yanı klipler gerçekten çok güzel. hepsi şarkının ruh halini yansıtıyor. çok basit klipler aslında sıradan yol videoları falan ama milyon dolarlar harcanıp çekilen kliplerden daha güzel geliyor bana bu klipler. normalde klip izlemem saçma bulurum ama bu klipler kendini izlettiriyor.

  ve tabii ki çeviri ve açıklama kısmındaki küçük ama güzel bilgiler de çok hoş.