• taraflar evli olmadığı sürece ve şirketin düzenini bozmamak kaydıyla yapılabilir. ancak taraflardan biri veya her ikisi de evliyse skandallara yol açabilir.

misal;

olay, asya ile avrupa'yı birbirine bağlayan güzide bir ilimizde, herkesçe bilinen uluslarası bir şirkette geçmektedir. esas oğlan kırklarının başında, evli, çocuklu ve kariyer sahibi bölüm müdürü, esas kızımız ise yine kırklarının başında, çekici, evli, çocuklu ve kariyerinde hızla yükselen, bir başka bölümdeki müdür yardımcımızdır. artık hayatlarının ve evliliklerinin monotonluğundan sıkılan kahramanlarımız önce kaçamak bakışmalar, sonra ufak tefek sohbetler falan derken işi fuckbuddyliğe kadar ilerletirler.

sonra günlerden bir gün, esas oğlanın aklına bir fikir gelir. "hadi bu hafta sonu bir kaçamak yapalım" der. plan şudur: ikisi de ailelerine hafta sonu x otel de eğitim var diyecek, o otelde 2 gün takılacaklardır. plan çok mantıklıdır, hem otele gidecekler, hem de eğitim var diye sabahtan akşama kadar rahatsız edilmeyecekler. adrenalin dolu bu kaçamağı yapmaya hemen olur derler.

derken o hafta sonu gelir. önce cumartesi günü otelde baş başa bir kahvaltı yaparlar. biraz sohbet, muhabbet derken öğlene doğru odaları hazır olur, ve odaya geçerler. akşam saatlerine kadar fuckbuddyliğin hakkını verirler. kaçamağın tek eksiği eğitimde alkol olmayacağı için çok az tüketebildikleri alkoldür ama olsun, bu kadarı da güzeldir onlar için. akşam olunca mecburen evlerine geçerler ama odaları ertesi sabah onları bekliyor olacağı için içleri hala kıpır kıpırdır.

pazar sabahı olur ve ateşli çiftimiz sabahtan soluğu odada alır. kahvaltılarını odaya isterler ve son gaz esas işlerine geçerler. ancak işler bir anda sarpa sarar. aldığı mavi hapların etkisinden midir, fazla heyecandan mıdır, yoksa genetik midir bilinmez ama esas oğlanımız bir anda fenalaşır. evet doğru tahmin ettiniz, kalp krizi geçiriyordur. esas kız bir anda panikle ortalığı ayağa kaldırır, iyi ki de kaldırır. bu sayede hemen ambulans çağırılır, pazar günü olmasından dolayı nispeten az olan trafik ve x otelin merkezi konumu sayesinde esas oğlanımız acilen hastaneye yetiştirilir. ancak olay daha yeni başlamaktadır. panikten dolayı ne yapacağını bilemeyen esas kızımız adeta şoka girmiştir, belki gerçekten girmiştir, bilemiyorum. sadece ağlamakta ve titremektedir. ne yapacağını bilemeyen otel personeli bir şekilde esas kızın telefonunun şifresini açtırır ve aklına ilk gelen şeyi yapar. kızın ailesine haber vermek için babasını arar ve o şok edici haberi verir: "beyefendi damadınız kalp krizi geçirdi!"

sonrasını az çok tahmin edebilirsiniz. baba dünürünü arar. herkes şok içindedir. her şeyden habersiz olan damadın anne ve babası hastaneye koşar. esas kızın babası ve annesi otele gider. ilk başta kimse ne olduğunu anlayamaz. daha sonra hastanede oğullarını bulamayan anne ve baba oğullarını aramayı akıl eder ve onun aslında evde çocuğuyla birlikte olduğunu öğrenir. sonrası olaylar, olaylar...

sonuçta bu macera, evli ve çocuklu iki çiftin yerine dört mutsuz yetişkin ve iki mutsuz çocuk olmasına sebep olur. o yüzden lütfen evli kişilerle fuckbuddylik düşünmeyin, düşüneni engelleyin.

kalın sağlıcakla.

edit: olaydaki esas oğlan sen misin diye soranlar var. allah'a şükür ben değilim. fuckbuddylik bana çok uzak.

edit 2: çok soran oldu, ben de net olarak açıklamamışım. çiftler tabi ki boşandılar.
  • işi bulduk, arkadaşı edindik de bir sikmesi kaldı dedirtendir.

profesyonel işsiz birisi olarak, arkadaş sahibi bile değilim ki bir de sikiş sokuşa birini bulayım.
  • badinizin sizden alt mevkide olmamasına dikkat edin. aksi takdirde;
    (bkz: sekreterini siken çayını kendi alır)
  • üşenmedim başlıkta arattım,21 defa yazılmış ama belki anlamayanlar vardır o yüzden 22.sini de ben yazayım.
    sekreterini sikersen çayını kendin alıyormuşsun.
  • kendini sikersen , çaykur sekreter yollar..
  • bir iş yerine telefon kayıt yazılımı (cdr) kuruyorduk. patronun genç ve çok güzel bir sekreteri vardı.

programı kurduk, ayarlar falan her şey tamam derken...birden sekreter kız ağlamaya başladı. bunu gören patronu, kızı teselli etmek için odasına aldı.

neyse, az sonra odadan birlikte çıktılar. ama kız hala ağlıyordu ve orta yaşlı patron da biraz dağılmıştı...

herkesin önünde böyle şeyler olması gerçekten çok garipti.

biraz sonra şirket müdürü yanımıza gelerek, programı artık istemediklerini belirtti ve kaldırmamızı söyledi.

daha sonradan öğreniyoruz ki, sekreter kız "kendisinin kimlerle görüştüğünü takip etmek için" patronun bu yazılımı kurdurduğunu düşünmüş.

...sekreter kız, dişiliğini profesyonelce kullanarak, sugar dady'sini bu işten vazgeçirmişti.

...
    bu hikayeden çıkarılacak ders; bir taraf hem patron hem de yeterince parası varsa, diğer taraf da çok güzelse, iş yerinde olur böyle şeyler.

edit: iş ortağımız santralci, bu iş için herhangi bir servis ücreti yansıtmamasını "biz santralciler patronların karısı gibiyizdir. gel der gelir, git der gideriz. para verirse alır, vermezse sesimizi çıkarmayız." diyerek açıklamıştı. bu ironik konuşmayı da sonradan hatırladım.

edit 2: "sekreter kız gerçekten o kadar güzel miydi?" diye soran birkaç arkadaş oldu. şöyle söyleyebilirim; eğer benim sevgilim olmuş olsaydı, yazılımı kaldırtmak+santralciyle yazılımcıyı falakaya yatırmak şeklinde bir aksiyon alabilirdim.
  • sanılanın aksine, plazalarda değil; gece vardiyasında çalışan mavi yakalılar arasında çok daha yaygındır.
  • başlıktaki entrylerden anladığım şu :

ya sekreterini s.kmiycen, ya iş yerinde çay içmiycen.
  • çay bardağını sikersen, sekreter metresin olur.
  • yukarıdaki entrylerdeki örneklerde iş arkadaşları ile fuckbuddy olunmadığını gördüğüm entry. fuckbuddy ne aşk bekler, ne öldürür. tek gayesi sikişmektir. eğer değilse fuckbuddy değildir.
hesabın var mı? giriş yap