şükela:  tümü | bugün soru sor
 • evliliğini sorguladığı bir süreçte, ruh eşinin işe yeni başlayan adam olduğunu kalpten hissetmiştir ilk görüşte. zamanın geçmesi geliştirerek büyütmüştür ilk görüşteki duygularını.
  benliğiyle ve içinden gelenlerle savaşır. boşanmanın bir seçenek olmadığı düsturuyla yetiştiği için de evliliğini kurtarmak adına çocuk yapar. evlilikte bir şeylerin ters gittiğini gören belki ailesinin, belki kocasının baskısıyla.
  zaman geçer. yavrusunu çok seviyor olması evdeki sorunları çözmeye yetmez. hislerine karşı verdiği tüm mücadeleye rağmen mesai arkadaşının ruh eşi olduğu gerçeği değişmemiş hatta gün geçtikçe pekişmiştir.
  gerçeklik tüm çıplaklığı ile gözü önündedir ama mangal gibi yürek, destansı cesaret yoksa; doğru yerde, doğru zamanda buluşamayanların aşkı kaybedecektir.
 • açmayın böyle başlıklar ya. bunun normal olduğunu düşünüp aşık oluyor sonra iş yerindeki kadınlar...
 • (bkz: mgtow)
 • zor durumdaki kadındır. aslında bu durumdaki her insan zor durumdadır ve ne yazık ki herkesin de başına gelebilir.
  öte yandan iyi gitmeyen evliliğin çocukla kurtarılması düşüncesi dünyanın en yanlış düşüncesi olup çocukları perişan etmekten başka bir boka yaramaz. yapmayın bunu. kendi akılsızlığınızın günahını masum yavruların sırtına yüklemeyin. yazıktır. evlilik yürümüyorsa kasmayın, efendi gibi sonlandırın. iş arkadaşınıza gönlünüzü kaptırıp hayat arkadaşınızı aldatır duruma düşmek de bir başka felaket. erkekler bunu “çapkınlık” kılıfıyla rasyonalize etme sahtekarlığına sapabiliyorlar ama kadının bu şansı da yok. direkt orospu yazılır!
  zor durum vesselam. yol yakınken boşanmak en hayırlısı.
 • o... ile p.z.k ilişkisindeki dişi taraftır.

  her iki tarafin muallak cocuklari, sehvet, uckur duskunlugunden evlatlarini kaybetme noktasina geliyor, etrafa iğrenç dedikodulari saliniyor, aileyi kaybetme noktasina geliyor ama yedigi boktan kendini alamiyor. gercekten de hem kadinin hem de erkegin evli olup ilişkide olanlari var. esleriyle mutluluk pozu kesen er ve dişi uzun soluklu ilişki yasayabiliyor baskalariyla.

  allah belanizi versin. midem bulaniyor. o...u ruhlu kadinlar yakalandığında yine evin beyi tarafindan evlilikleri sonlandirilabiliyor fakat erkek yaptiginda zavalli eşi bir şey yapamıyor, ya bilmemezlige vuruyor ya da gecici hevestir umuduyla yuvasina sıkı sıkı sarılıyor.

  gercekten kadinlarin en buyuk dusmani yine kadinlar. allah kevase ruhlu kadinlardan cümlemizi uzak etsin.
 • dikkat et sana da kocası kaymasın.
 • (bkz: kocan da seni böyle sikiyor mu) tarzında konuşmaların döneceği ilişki. orospuluğun en azından adabı var bu düpedüz şerefsizlik.
 • farklı tatlar peşinde olan kadındır o. gönül kayması falan geçiniz bunları.
  ruhunda kaşarlık varsa, iş arkadaşı, yol arkadaşı, üni arkadaşı, hepsi kayar bu kadına.