şükela:  tümü | bugün soru sor
  • benim acimdan dogrudur. teker teker bakarsak; finansbank zaten hizmet ve masraflar konusunda kotuydu, ama katarlilar aldiktan sonra berbatlasti. calisan bankamatik bulmak bir proje ve, hicbir surec dogru duzgun islemiyor. calisanlarin kabaligini soylemeye gerek yok herhalde.

akbank'ta yine sureclerle ilgili sikintilar var. sasali projelerle ses getirmeye calisiyor ama once sen mevduat faizlerini yukselt, masraflari dusur, sureclerin islesin.

garanti, hizmet konusunda belki en iyi olabilir, ancak gezi'den sonra yemin ettim bunlari kullanmamaya. zaten hesabimi kapatip teyit ettirdigim halde, bir ay sonra 1 lira icin kapatmamis olduklarini ogrendigim icin ve su ana kadar kac defa denediysem kapatamadigim icin hala kilim (tabi bilen bilir bilhassa kapanan hesaplari kapattirmadilar ki satis surecinde musteri sayisi yuksek gorunsun. sark kurnazlari)

denizbank'ta zaten surec sistem hak getire. bir de ruslar satin aldiktan sonra bir suru risk ve soru isareti ile bu bankayi kullanabilir insan.

yapi krediye haftada 3 gun her aradiklarinda kredi istemedigimi ve beni aramamalarini soyledigim halde aramaya devam etmeleri nedeniyle, ve sureclerinde gordugum sikintilar nedeniyle kilim.

hsbc'de en ufak seyler haftalar aliyor. yerel bankalardan berbatlar.

bunlarin disinda bir suru gereksiz banka var. hicbirine guvenilebilecegi kanaatinde degilim.

geriye ısbankasi kaliyor. 100% turk mali ve ataturk'un bankasi.

bu kadar.
  • türkiyede ki top bankaların çoğuyla çalışmış biri olarak al birini vur ötekine... güvenilirlik konusunu bilemem lakin son yıllarda sorun yaşamadığım tek banka "enpara" garip değil mi? iş bankası, akbank, yapıkredi hepsi ile saçma sapan sorunlar yaşadım.

internet şubesinden havale işlemine ücret alan bir banka (evet işbankası havalelere ücret alıyor) nasıl tek düzgün banka oluyor orası da ayrı bir konu.
  • reklam kokan hareketler...

(bkz: enpara) adamdır.