• oysa ki tanıdık bir dayısı olsa hemen iş bulmuş olurdu.umarım bir an önce iş bulursun ve kız arkadaşının ailesiyle tanışabilirsin.
  • yazarın iyi niyetine mi sevinsem, saflığına mı üzülsem bilemedim. zannediyor ki kekeme olduğu için işsiz, kıyamam.
  • kekemelik tedavisi için chrome'dan biraz bakınayım dedim, hemen altında kekemelik için dua çıktı.
    biz milletçe herseyin cevabını yanlış yerlerde arıyoruz.
  • kekemeliğinden daha çok ülkenin ve ekonomisinin anasının ağlatılmış olması ile alakalı olan durum. işsiz olan 11 milyon kişiden biri olan suser'ın serzenişi...

kolaylıklar dilerim, umarım buradan bir yardım eden çıkar.
  • caresizlik gercekten kötü bir sey, elbette uygun bir meslek dali vardir arkadasin calisabilecegi ve buradan bunu bulabilecegine yine inaniyorum.
  • benim elimde sana verebilecek bir işim yok.
    ama eğer bir gün olursa ve senin de hala buna ihtiyacın olursa gel maaşını kendin söyle.
    eğer aksini yaparsam da şerefsiz evladıyım.
  • ülke adına üzücü bir serzeniş. bir insanın böyle hissetmesine sebep olan düzene tüküreyim.

bu entry de up mahiyetinde olsun. umarım bir an önce iş bulabilirsiniz.
  • çok üzgünüm , ama senin için değil bu sistemin ahlaksizligina üzgünüm ... ben bir kekeme değilim ve iş bulamıyorum, lisans mezunuyum seninle aynı yaştayız ve seninle aynı yastayız
  • maalesef kekemelik ne engel sayılıyor ne de normallik, işe başvurunca kekemesin alamayız ama rapor vermeye gelince yok tam engelli değilsin deniyor kardeşim yürüyememek nasıl engelse bu da engel

adam ağzını açıp sipariş veremiyor, sözlüde bildiğini aktaramıyor ve bunun üstüne insanların dalga geçmesine küçümsemesine maruz kalıyor daha neler neler var ben hepsini anlatmak istemiyorum akran zorbalığını en çok yaşayan insanlar kekemeler insanlara devlet sahip çıkmayacaksa kim sahip çıkacak?
  • gündemde kalması gereken başlık.
hesabın var mı? giriş yap