şükela:  tümü | bugün
  • az uykuyla beraber promili 5 katına çıkar.bu birayı içtikten sonra beni parçalara ayırıp kokain diye satsanız aynı etkiyi yaratabilirim.
  • 2 haftada 4 kilo almama sebebiyet veren bira türü :)
  • hakkında neden daha önce yazılmamış düşündürmüştür. iş ile ilgili bir çok motivasyonu sağlamanıza sebebiyet verecek etkinliktir, kişinin kendine değer verdiğini hissettirir, 5 den sonra işten çık 6 gibi bira içeçeceğini bilmek, sadece bununla ilgili planın olması mukemmel motivasyon sağlar o gün sabahtan güzel geçer.
    iş çıkışı 4-5-10 tane içilen bira değildir, araverilip bu sayı yakalanmalıdır.
  • bir iş sırasında içilen bira değildir.
  • friday eve event'ler için before party'dir.

(bkz: plaza dili ve edebiyatı)
  • 2014'e kadar calistigim startup'da cuma 4'ten sonra ofiste icerdik. guzel oluyordu. sonra battilar. isler kesat gidiyordu ama asil neden biraya para yetistiremediklerindendi diye supheleniyorum.
  • her gün tekrar tekrar şu lanet işe gelmemi kolaylaştıran biradır. dünyanın en güzel birası iş çıkışı eve gidip ayakları uzatırken açılan biradır. ahh bitmiyor şu gün!
  • eve dönüp simcity 2000 oynamadan önce vücudu refresh etmeye yarar.
  • bir iş çıkışı sporu degildir. hayirli göbekler.
  • bi arkadaşımla yapardık. 10 sene önce. ikimiz de baya kurumsal kalburüstü şirketlerde çalışıyorduk. bunu özellikle belirtmemin sebebi bir ara biz bunun bokunu çıkarıp haftada 2gün öğlen 3de işten bi şekilde çıkıp bira içmeye gidiyorduk. vallahi yıllarca yaptık bunu özellikle yazları. ben sonraları kurumsal hayattan bıktım hippi oldum. ortası yok amk. o da evlendi zaten. artık jager kolaya döndük.