• bir iş çıkışı sporu degildir. hayirli göbekler.
  • pubları ingiltere işçi sınıfı meşhur etmiştir, günün yorgunluğunu atabilmek için güzel bir seçenek

sadece şu ki türkiyede asgari ücretle çalışıyorsanız ve her iş çıkışı iki bira atma lüksünüz bile yok. hergün 20 liradan ayda 600 lira ediyor maaşın yarısı neredeyse

dolayısıyla günün yorgunluğunu bile zenginler çıkarabilir
  • bi arkadaşımla yapardık. 10 sene önce. ikimiz de baya kurumsal kalburüstü şirketlerde çalışıyorduk. bunu özellikle belirtmemin sebebi bir ara biz bunun bokunu çıkarıp haftada 2gün öğlen 3de işten bi şekilde çıkıp bira içmeye gidiyorduk. vallahi yıllarca yaptık bunu özellikle yazları. ben sonraları kurumsal hayattan bıktım hippi oldum. ortası yok amk. o da evlendi zaten. artık jager kolaya döndük.
  • löndre kültüründe pub önü kaldırımda içilen biradır. yok ki azizim kafa dengi 2-3 insan da yapalım.
  • bir iş sırasında içilen bira değildir.
  • hakkında neden daha önce yazılmamış düşündürmüştür. iş ile ilgili bir çok motivasyonu sağlamanıza sebebiyet verecek etkinliktir, kişinin kendine değer verdiğini hissettirir, 5 den sonra işten çık 6 gibi bira içeçeceğini bilmek, sadece bununla ilgili planın olması mukemmel motivasyon sağlar o gün sabahtan güzel geçer.
    iş çıkışı 4-5-10 tane içilen bira değildir, araverilip bu sayı yakalanmalıdır.
  • ingiltere'de çalışan insanların büyük kısmının içtiği bira. burada da 2 sokak başına 1 pub düşüyor olsa biz de yapardık. iş çıkışı arkadaşlarla 1-2 bira içip günün stresini atıp evine rahat kafayla giden bir insan, iş çıkışı eve kafası daha da şişip karısı/kocasıyla kavga etmeye giden bir insana göre hem gündelik hayat huzuru hem de iş verimliliği açısından bir adım önde olacaktır.
  • hası izmir alsancak'ta içilendir.
  • londra kültürü deniyor, anasını sikeyim ağzına içki komayıp içen insana alkolik muamelesi çeken eşrafım londranın yerlisi olurken benim içtigim en farklı bira samuel adams, ingiltereye en yaklaştığım an da bbc 4te dinlediğim radyo tiyatroları...

etrafımı süzüyorum, vaziyetime bakıyorum. lan iş çıkışı bira benim neyime. burdan çıkıp bimden kefir falan alam bari.
  • her gün tekrar tekrar şu lanet işe gelmemi kolaylaştıran biradır. dünyanın en güzel birası iş çıkışı eve gidip ayakları uzatırken açılan biradır. ahh bitmiyor şu gün!
hesabın var mı? giriş yap