• piyasaki en buyuk issiz rakibini elemistir. artik butun isler onundur. simdi onlar dusunsun.
  • zeka testinden sonra mülakata çağırılmayan adayla aynı statüde olmaktır bir anda. her ikisi de hala işsiz amk.

(bkz: olaya bir de bu açıdan bakalım)
  • bana olan. lcw yaptı. ama eksik olmasınlar yapmasalar bugünlere gelemeycektim. istanbul trafiğinde ve plazalarda ağzıma sıçılacaktı lan. teşekkürler taha tekstil.
  • sayısal lotoda 5 bilen bir şey alıyor mantığıyla ilerleyerek; bence bu duruma gelen adama en azından bir yarım maaş, bir teselli vermeli o şirket. ne bileyim ticket ver yemek yesin.
  • benim hanim yapti bunu. bir bankada girdigi mulakatta "ben bankacilik sistemine inanmiyorum" dedi.
  • iş görüşmesinde son ikiye kaldığını sanıp, işe alınmayı kıl payıyla kaçırdığını sanmakla yakından alakalı olabilir.
  • "ikinci, kaybedenlerin birincisidir" lafının ortaya çıkma sebeplerinden biridir.
  • herhangi bir nedeni olabilen hadisedir. kişinin kendisini eksik görmesi, kaybetmiş, yenilmiş psikolojisine girmesine gerek yok.
    vakti zamanında önemli kanalların birinde yönetici olan tanıdığım son 3' e kalan adaylar arasında karar veremeyip, oğlu ile aynı adı taşıyan çocuğu işe almıştı.
  • son bire kalıp da şirket'in global merkezden gelen karar doğrultusunda işe alımı dondurmasından daha iyi olabilir durum. herkesi geçip 2013'te beklenen krize peşinen yenilmek paha biçilemez.
hesabın var mı? giriş yap