şükela:  tümü | bugün
  • yeni yonetmelige gore sahip olan arkadaslarin populer olacagi sertifikadir.
  • mühendis olmadığım için alamadığım sertifika.
  • sevgili devletimizin şirketleri soymak için ürettiği yeni bir saçmalık.
  • önüne gelen adamın almaması gereken belge.

yumurta kıramayan adama insanların canını emanet etmemek lazim.

bana gore bazı sektorlerde ısg elemanı olmak, banka soymakla aynı riski tasiyor. en ufak kazada hapis.
  • her işte olduğu gibi tamamen kağıt üzerinde eğitimlerle verilen sertifika. olay eğitim almak değil, bu sertifikanın sınavına girebilmek için para yatırmak.
  • sertıfıkayı alın almasınada nerede kullanacagınıza dikkat edin.yanı hangı sirkette calısacaksınız.şüphesiz iş güvenliği her sektörde önemli.insanın canı sonrasında bedenen sağlığı hepsi herseyden önemli.ancak orta veya alt düzey şirketlerde unutmayın iş güvenliği uzmanlığı bir külfettir.sizde külfetsinizdir.bosuna para alıyor yük oluyorsunuzdur tipinize bile kıl kaparlar.üst düzey şirkette ise bas tacı edilirsiniz o ayrı.bir santıyede bir işçi karsınıza çıkıp ben 40.katta kemersız calıstım 3.katta ne kemerı dıye haykırabilir.basınızdaki şefiniz.şirkete sizin için bir kalem bile getirmek için kalpten gidebilir.aynı patron hakediş alıcagı için işçilere bile kat kat özen gösterir.alınmasını istediğiniz önlemler konusunda devamlı oyalandıgınızı farkedersiniz.büyük ihtimal papaz olur işten ayrılır veya ilk fırsatta kaçarsınız.anlıyacağınız kolay meslek değildir.bir osgbde yada kurumsal bir firmada yapmanızı tavsiye ederim.diğer taraftan harıl harıl iş arıyorsanız ben böyle dediğimde ulan iş mi bulabılıyoruzkı seçme şansımız olsun dediğinizi duyar gibiyim.öyle yada böyle kardeslerim işinizi layıkıyla dogru yapın yukarda allah var elbet hakkınızın karsılıgını bır sekılde alırsınız.
  • bir önceki iş yerimde almam konusunda şirketim tarafından baskı görmeme rağmen kabul etmediğim sertifikadır. sizde aynı durumla karşılaşırsanız çok iyi değerlendirmenizi öneririm. siz insanların kanını emen bir firmada iş güvenliği uzmanı olmak ister misiniz ?
  • an itibariyle çalıştığım kurumda aldığım eğitim sonrası verilecek olan sertifika.

ancak sorun şu ki; anlatıcı kadın çok uzakta ve ben seminere odaklanamadım.

sınavı geçebilecek miyim emin değilim sözlük.
  • dersin sonunda basitçe bir testle alabileceğiniz belge.
    ben daha işe yaradığını görmedim.
    geçen seneye kadar almayanı dövüyorlardı da bu sene kimse kulak asmadı.
    soran bile yok ne hallere kaldık ey yaraabul alemin.
  • alın alın,her iş kazasında jandarma ya polise,savcıya şüpheli olarak ifade verirsiniz 2013 itibarıyla tutuklu iş guvenliği uzmanı sayısışuradadır