şükela:  tümü | bugün
 • işte kadınlığını kullanan beyaz yakalı kadın başlığında yazılanlara hızlıca göz atarken aşağıdaki entriye denk geldim;

  "metro ile seyahat ederken iki kez denk geldiğim zarif bir kız var. ofis çalışanı olduğu bariz belli. gayet hoş ve resmi bir giyim tarzına sahip. çalışma esnasında kadınlığını ne kadar kullanır bilemem ama bu kızı incitmek için öküz olmaktan öteye geçmek lazım. yani öküz olsan yine nazik yaklaşır, yüzünde ki masumluk için gerekeni yaparsın.
  bazı kadınlar özel olarak çabalamıyor olsa da işleri hep yolunda gidiyor. dünyanın en şirin canlısından söz ediyoruz. böyle şeyler her erkeğin karşılaşacağı durumlardan. kocaman gözleriyle ponçik ponçik bakarak ricada bulunuyor düşünsene? emrin olur gülüm, emrin olur... " 07.12.2017 20:01 cihanonline (bkz: #72660572)

  iş hayatına dair iç burkan detaylardan biri;
  yukarıda bahsi geçen ponçiklerden biri olmamak ama o ponçiklerle dolu bir ortamda çalışmak.
  elin ponçiği allah vergisi gözlerinin avantajını özel hayatta yaşadığı yermiyormuş gibi iş hayatında da yaşar, durup dururken müsamaha görür. sen erkeklerin o bizden dediği kızın dramını yaşarsın, bacısın, gardaşsın, hatta amelesin. ha bu gerçekleri dile getirirsen yine sen suçlusun, dokuz köyden kovulursun.
  (bkz: öğretmenim üzülüyoruz)