şükela:  tümü | bugün
  • kısa boylu olmasından dolayı, anlattıklarını ciddiye alamama durumu.
    karşıma geçmiş boy 170 cm, ulan senin projenden ne hayır gelir.
    dinlerken gülesim geliyor. kafasından tutup yukarı çekerek, göz temasi kurup sonra da götüne tekme atma hissi uyanıyor içimde.
    bıdık götlüleri ciddiye alamıyorum.

not: boy 193 cm.
  • ben 183'üm de ne sikime yarıyor dediğim önermedir. masalara sandalyeye sığamıyorum. sen tavana çarpıyorsun o boyla herhalde. keşke 175 180 arası olsaydım ne uzun ne kısa
  • milletin elinde olmadan sahip olduğu fiziksel özelliğiyle dalga geçmeyin çok ayıp.
    önemli olan iyi bir insan olup olmamasıdır
    boyum şu kadar sağlığım çok iyi dersiniz ama ölümlü dünya başınıza ne geleceğini bilemezsiniz .
  • birazdan devede de boy varcılar gelir.
  • maaş yatmayınca 1.60'lık ik'cının ofisinde el pençe ağlayan yazar beyanı.
  • arada bende ciddiye alamıyorum galiba. ama net hakim olduğum konuda sanırım.
  • büyük ihtimalle kısa boylu patronu tarafından mobbinge uğrayan ama vasıfsız olduğu için başka bir yerde iş bulamayacağından tabi efendim aman efendim diyerek onurunu ayaklar altına alarak patronunu yalayan bir kişinin hezeyanıdır.
  • uc tane fasbrikasi olan adam gel istedigine yonetici ol diyor
    buna (bkz: #88136737)
    kisa da olsa kurtarir bi yani vardir bazilarinin.
    istisnalar vardir
  • bunun gibi yazarların, gün geçtikçe sözlükte çoğaldığını görmek açıkçası üzüyor beni. çünkü kimin nasıl çoğalttığı belli değil.

sadece bu girdisinden dolayı değil, geçmiş yazdıklarına bakarsanız ne olduğu belli olmayan bir varlık olduğunu göreceksiniz.

koçum sen önce insan olmayı öğren, sonra o bir halta yaramayan boyunla kısa boylu olanın götüne tekmeyi basarsın.