şükela:  tümü | bugün
  • - hey sen! işine bak, sadece kendi işine!
  • "bu çiçekleri vazoya koy. öteki çiçekleri de bi güzel sula. bana her gün çiçek getirmezsen ağzına da sıçarım, bilmiş ol."
  • müdürün filiz isminde afet bi ablaysa

*geym ben nedir bu arazi raporları biz size sınıflamayı yaparken...
    +filiz sevişelimmi?
  • patron: ya ben sorun değil çözüm istiyorum. çözüm...
    çalışan: fakat işte mevzuat müsaade etmiyor.
    patron: ya böyle yasa mı olur anasını satayım yaa? çözün işte.
    çalışan: "i know what you're thinking. 'did he fire six shots or only five?' well, to tell you the truth, in all this excitement i kind of lost track myself. but being as this is a 44 magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'do i feel lucky?' well, do ya punk?"

["ne düşündüğü biliyorum: 'altı kere mi ateş etti yoksa beş mi?' doğrusunu söylemek gerekirse bu koşuşturmanın içinde ben de takip edemedim. şu gördüğün bir magnum 44, dünyadaki en güçlü tabanca ve kafanı uçurur. şimdi kendine şunu sor: acaba şanslı mıyım? ha pezevengin çocuu?" (çeviride serbest takılım)]

(tabii bunun için gerekli techizatın olacak. magnum olmasa da bi kırıkkale. şiddeti sevmiyorum sadece gözdağı)
  • 5 dakika arayla ''kedisininyumagi ne durumdayız?'' şeklinde işin son durumu sorulduğunda,

-seni sikerim, paranı da vermem.
  • kesinlikle şu ünlü repliktir;

"geldi yine tipini siktiğim"
  • işe kafası basmadığı halde telefon sapığı gibi zırt pırt arayıp ödemenin gelip gelmediğini soran patronun yeğenine;

"langg ben senin o kemçük ağzının ortasına.. çek de git bi skicem belanı mal.. bak halaa.. la git.."