• - en son hangi kitabi okudunuz?
    - okumayi biraktim ben, kendim yaziyorum artik
  • - bize beğenmediğiniz bir özelliğiniz söyler misiniz?
    + takım çalışmasında üzerine düşen görevi yerine getirmeyen, çoğunlukla zincirin halkasının kırılmasına neden olan ve bunu alışkanlık haline getiren insanlara karşı tahammülüm çok az.
    - bu durumda ne yapıyorsunuz?
    + öncelikle çalışmanın devamı için elimden geldiğince eksiklikleri tamamlıyorum akabinde ilgili kişiye gerekli uyarıları yapıyorum eğer ki üzerine düşen sorumluluğu yapmamak da ısrar ediyorsa işin ucunu ben de bırakıyorum.

iç ses: ne yapıcam amına koyayım. azar işitmemek için eşşek gibi 3 kişinin kıçını topluyoruz. sonra da "ay ben bu şirkette olmasam işler batar" diye hava atmalarını izliyoruz. ben bu şirketten gidince esas şirket batıcak olum göreceksiniz gününüzü.
  • odadan iceri girerken ayagin kapi esigine takilmasi ve sendelemem sonucu hr ablanin espiri yaparcasina,

- bu sizin dikkatsiz oldugunuzu gösterir

demesi

ve benim de: sizin de önyargili oldugunuzu.

demem.

(bkz: dakka bir gol bir)
  • - eskimoya buzdolabını nasıl satarsınız ?

- amına bile korum aq ben cehennemde sıcak şarap satarım hey tereh. bu arada teşekkür ederim görüşme için.
  • - cv'nizde ağzınızla kuş tutabildiğiniz yazıyor. acaba hangi tür kuşları tutabiliyorsunuz?
    + hasss..
  • -risk almayı severmisiniz yoksa garanticimisiniz?
    o an kafadan gecenler (of ne desem risk almayı severim tabee desem, alırsın para senin degil nasıl olsa diye dusunurmu?garanticiyim desem ,ee ne diye geldin o zaman yok genç fikir yok taze kan diyosunuz sizden bi halt olmaz der mi ?
    -yerine gore efendim. (cevaba gel,bu ne yaa nasıl cevap)
  • yaşanmıştır..

-esnek çalışma saatlerine uygun çalışabilir misiniz? (soruya gel)
    -e tabi hep bana doğru esnerse olmaz. zaman zaman da size doğru esnerse neden olmasın..(akıllıca cevap verdim tribinin yüze yansıyan gülümsemesi eşliğinde)

iş olmamıştır tabi. kim ne yapsın lan ukala adamı..*
  • - unigraphics biliyor musunuz?
    - bilmiyorum, öğretiyorum.
  • -ne lan o tip öyle? git bi' tıraş ol gel!
    -amınakoyım senin ben!!(iç ses)!
  • - çok yoğun çalışıyoruz. bu normalin üzerinde bir yoğunluk ve korkarım daha uzun bir süre böyle devam edecek. sizin için sorun olur mu?
    - olur.

(adam aklı sıra aylar boyunca yoğun tempodan şikayet etmemi engelleyecek. hayvan terli)
hesabın var mı? giriş yap