şükela:  tümü | bugün
  • - dunya sadece siyah ve beyaz renklerden olussaydi, sizce neler degisirdi?
    - su sacma morcivert kravatinizi takmamis olurdunuz..
  • - yagmurlu ve firtina olan bir gecede, iki kisilik arabanızda gidiyorsunuz. bir otobus duraginda cok yasli ve uzerinde cok inc kiyafetler olan bir adam, sizi ameliyat etmis ve hayatınızı kurtarmis olan doktor ve omrunuz boyunca tanısmak istediginiz en hayran oldugunuz inan var. ancak arabaya yalniz birini alabilirsiniz. bu durumda ne yaparsiniz?

(cesitli adaylar tarafindan verilmis olan yanlis cevaplar:)
    - ucunu de gormezden gelirim bu sekilde adil davranmıs olurum.
    - tek koltuk olabilir ancak bi kisiyi koltukla vites arasindaki yere bi kisiyi de bagaja koyabilirim.
    - kendi aralarinda karar vermelerini isterim
    ...
    (verilmesi gereken dogru cevap)
    - inip arabayi doktora veririm, yanına da yasli adamı alir. ben de otobus duraginda tanısmak istedigim adamla yalniz kalmis olurum.
    -

bana sorsalar direk tanismak istedigim adami alir degerlerini gormezlikten gelirim derdim o ayri
  • başvuranıkafasındaödemleyollamakisteyenişveren: olayın ne?*
    işalmayıbucevaplamorartarakbeceren: sapla samanı ayırmasını bilirim*
  • işveren: neden aliminyum boru ve kontraplak sektörü? sizi bu sektöre çeken nedir?

aday: aliminyum kontraplaklar küçüklüğümden beri benim hayatımın anlamıdır çünkü. hayatımı kontraplaklar arasında geçirmek, burada sabahlamak, kontraplaklarla gülmek ağlamak ve bu işi yaparken ölmek istiyorum !!

işveren: (!! vay be.... ! ?? ! )
    (bkz: kontraplak)
  • işveren: pekii şirketimize neler katabilirsiniz?..
    aday: neşe katarım !..
  • işverecek: geç kaldınız?

işalacak: hı hı ivet. asansörü kaçırdım.*
  • -boş zamanlarınızı nasıl değerlendirirsiniz?
    + değerlendiren zaman boş zaman değildir. (yaşanmıştır, işi alamadım o ayrı)
  • - isveren: su aralar en çok hangi sarkilari dinliyorsunuz?
    - rachel: niye söyletecek misiniz?
    - her beraber: zuhahahahah*
  • -peki kafanızdaki meblağ nedir
    -kritik bi soru, valla ben kartlarımı açık oynamayı severim, bu işi karçırmama sebep olacak kadar çok istemek istemem, ama sırf riske etmiim die hakkımdan az almak da istemem. sanırım kurumunuzda aynı mevkide çalışanlardan %2 daha fazla bi para yeterli olacaktır
    -%2? anlamadım, neden %2
    -ha o şey için, iş arkadaşlarıma "ben sizden daha çok maaş alıyorum" deyip gıcıklık yapabilmek için, çok neşeli bi insanımdır da üzerinize afiyet
    -yani çok konuşurum diyosunuz
    -ben olsam "neşeli bir iş ortamı sağlamak sureti ile verimliliği arttırırım" tabirini tercih ederim ama yanıt evet
    -o zaman biz sizi arayalım.
  • - seyahat yapmaniza bir engel yoktur umarim...
    - valla izinler iptal edilmedigi surece yerimde durmam, o derece yani...
hesabın var mı? giriş yap