şükela:  tümü | bugün
  • -okulu neden uzattın?

şimdi bir ders vardı ondan ba gelseydi ortalama tutuyordu ama yaz okulunda öbür ders açılmayınca falan filan bir dk sana ne?

hayır 5 yılı nasıl anlatayım ya. saçma bir soru. ''hiç ders çalışmadım hep gezdim'' desek rahatlayacaklar sanırım. he canım hep gezdik biz, serseriyik biz.
  • +oturduğunuz yerin konumuna göre dolayoba şubemize ulaşım sağlayabilir misiniz?

-ikamet ettiğim yer ulaşımı açısından istanbul'un en rahat yeri(ayrıca dolaplar gömmeli banyo emmeli 2 aylık kira peşin) dolaybağı'na* (ora nere afedersin) toplu ulaşım söz konusuysa gideriz , sorun olmaz .
  • - kaç dil biliyorsunuz?

+ http://i.imgur.com/vmhdgbk.jpg

- hımmm..
  • - on yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?
    + ebenin amında aahahahahahah.
    - yahu biz de tam sizin gibi şakacı ve umursamaz bir müdür arıyorduk.
    + süper! odam nerede?
    - ebenin amında... ahahahahaa.
  • ingilizceniz ne kadar iyi ?
    yiyorsa mülakatı ingilizce yapsana diye bağırasım gelendir efendim.
  • my biggest ambition is ... diye başlayan cümleyi video mülakatesnasında heyecanlı bunyemden cevap "to survive"
    sonuç ; pazartesi ise başlıyorum hacı
  • + evlenmeyi düşünüyor musunuz?

- hayır evde kalmayı planlıyorum.
  • -çok sık "keşke" der misiniz?
    +keşke bana soruyu sormasaydınız.
  • ozellikle olusturulmus sorulardir. farkli sekilde sorulmus ayni sorulara, farkli sekilde ayni cevabi verebilmek; sinir ve stresi kontrol edebilmek onemlidir. bu sikici benzer sorular arasinda gelecek olan; cogunlukla ' yok canim bu benim kisiligimle alakali degildir', 'ne alaka simdi bu soru?', 'calisma tarzim ve dusunce yapimla renklerin ne alakasi var ?' diyecegeniz sorulara verdiginiz cevaplar ise size is yerinin kapisini acacaktir.
  • yaklaşık olarak 5 ay önce iş görüşmesine giden ve bu firmada işe başlayan ben tarafından yaşanmıştır;

-ne zaman işe başlayabilirsin?
    -bir,iki gün müsaade istiyorum
    -varsa soracağınız bir soru şu anda kesinleştirelim
    -neyi soracağımı düşüneceğim.