şükela:  tümü | bugün
  • bizdendir.

ozendigim aileler var sozluk. ceyrek asırdan fazlasını devirdim ve cok aileyi, cok adamı, cok kadını gozlemleme sansım oldu. bazen boyle aileler goruyorum, birbirine cok baglı, cok sadık, cok sevgili. imreniyorum. cunku bence olayın temeli aile. evde mutluysan senden kralı yok.

bazen de abuk sabuk adamlar goruyorum. ona buna salca olan. agzından birine yavsarken salyaları akan. tiksinti duyuyorum. sevgililik, evlilik vs takmıyorlar. onlar da allahın kulu ama allah irade ve muhakeme gucu vermis bize kullanalım diye.

kotu ornek ornek degildir der musmutlu ailelerimizin hep musmutlu kalması icin dualarımla noktalarım.
    nazar etme ne olur, çalış senin de olur.
    -gulucuk de gulucuk-
  • benim lan bu. çok kötü oldum aq. gece 10 da çıkıp havaalanına geldim az önce. hadi hanımla böyle arada ayrı kalıyorduk, var bir alışkanlık da, 4 aylık güzel kızımı öyle masum masum uyurken bırakıp gitmek acayip koydu bana. havaalanında bira sigara yaparken dokunsalar ağlayacak kıvama geldim şu an. alt tarafı 5-6 gün ama aklım burada kalacak belli oldu.

seviyorum sizi be, başımın tacısınız. mini mini ellerinden öpüyorum güzel kızım. kavuşunca sımsıkı sarılacağım size.

not: sabah hanım okuyunca önce gözleri dolacak, sonra yine mi içiyorsun be herif diye kızacak ya, neyse(;
  • havalimanı freeshoplarında ucuza viskini yudumlarken kederlenen adamdır.
  • buyrun?