şükela:  tümü | bugün
 • son yıllarda dinlediğim en iyi ost. epik ötesi!
 • yine hans zimmer imzalı the dark knight rises - gotham's reckoning ost'sine benzeyen ost.

  (bkz: https://www.youtube.com/watch?v=dr0fl5fgtdg)
 • junkie xl ve hans zimmer birlikteliginden dogmus altin bi eser.
 • açık ara filmin izleyiciye sunduğu en iyi öğe budur.

  hans zimmer'in tüm justice league karakterleri için bestelediği özel temalardan (theme) wonder woman için olanıdır. özellikle superman, batman ve wonder woman üçlüsünün aynı anda ekranda bulunduğu sahnede girmesiyle iki saattir senaryo mantıksızlıkları, sıkıcı diyalogların yerini filmden beklediğimiz sahneler almaya başlıyor.
 • uzun zamandır dinlediğim en iyi soundtrack . o kadar güzel olmuş ki filmden çıktığımdan beri 3 gündür günde en az 20 defa dinliyorum. film izleyeceğim ama dur bi 3-4 defa daha dinleyeyim de öyle izlerim dedim o arada da geldim buraya entry yazmak için.

  --- spoiler ---

  bruce wayne 'in wonder woman 'ın 1910 larda çekilen fotoğraflarına bakarken birden bu müziğin arkadan girmesi sanki batman bizmişiz de wonder woman 'ın varlığından o an haberdar oluyormuşuz gibi hissettirdi, bütün tüyler diken diken. o sahneyi daha nasıl iyi anlatırım hiç bilmiyorum son derece mükemmel bir sahneydi. filmde o kadar olay oluyor, zilyon tane karakter gözüküyor. o kadar epic sahne var ama şu müziğin girdiği o basit sahne, müzik sayesinde filmin en akılda kalıcı sahnesi oldu. herkes günlerdir bu sahneyi konuşup duruyor. sırf o sahneyi tekrar izlemek için boş bi zamanımda filme tekrar gitmeyi düşünüyorum.

  --- spoiler ---

  yalnız başlığa giren entrylere bakıyorum da herkes hans zimmer 'ı övmüş. bende koyu bir hans zimmer fanıyımdır ama bu parçanın büyük bir bölümünde hans zimmer 'dan daha çok junkie xl 'ın emeğinin olduğu çok açık ortada. mad max: fury road filmiyle bütün dikkatleri üzerine çeken junkie xl ile çalışmak belkide yapımcı şirketin en güzel tercihlerinden biri olmuş. hans zimmer ile junkie xl 'ın ortaya iyi bir şeyler çıkaracağını zaten düşünüyordum ama bu kadar iyi bir performans beklemiyordum.

  aynı zamanda bu müzik wonder woman filmlerinin main ost 'si olacakmış.
 • batman v superman dawn of justice filminde en çok etkilendiğim theme. wonder woman'ın girmesiyle başladı ve duyduğum an koltuğa yapıştım resmen. sadece ben değil, bir ara salondaki diğer izleyicilere göz ucuyla baktım herkeste bir hareketlilik başladı. uyuyanlar uyandı, bütün salon daha bir dikkatli izlemeye başladık filmi. sanırım filmde ben affleck'ten sonra en çok beğendiğim öğeydi.
 • günde 3 öğün dinliyorum. hans zimmer'in bir daha süper kahraman filmlerine müzik yapmayacağına üzdürüyor. çok güzel be...
 • tek kelime ile özetlersem mükemmel olan parça.filmden yeni çıktım,vizeler nedeniyle gidememiştim.wonder woman'ın aksiyona girdiği kısımda öyle bir girdi ki bu parça bildiğin oraya gidip aksiyona katılası geldi insanın.

  filmden en çok aklımda kalan kısım kesinlikle wonder woman oldu.gal gadot gerçekten efsane bir hatun.*
 • muhteşem bir filme yakışan muhteşem parça. ne yazık ki film muhteşem değildi; ama kullanıldığı sahne tam yeriydi isminden de belli olacağı üzere.

  superman: he cannot be killed.. he is from my world..
  wonder woman: i have killed things from other worlds
  superman: is she with you?
  batman: i thought she was with you...

  edit: psikopatizm'in uyarısı ile hedeyi hedeyle şirinledim.