• hala yemin etmemesiyle,inandığı şeyin dibine kadar arkasında durmasıyla bir kez daha takdirimi kazanmış olandır..
  • linç girişimleri ve yuhalamaları kullanarak kendini haklı göstermeye çalışan adam.
    bir kere o kurultayda 500 imza var ise bunun belgesini alırsın, tutarsın mahkemenin yolunu 500 imza ile kurultay toplayan adamları öttürürsün, bunu da kemal kılıçtaroğlu dahil hiç kimse göze almaz, alamaz.
    isa gök'ün kendisi de adı gibi biliyor, delegelerin çogunun yönetime destek verdiğini, baykal+sav destekli bir yapının k.k. karşısında asla başarı sağlayamacagını.
    peki neden bu çabası?
    partiyi tekrar ele geçiremiyoruz, bari bu yönetimi mümkün oldugu kadar zayıflatalım, bir seçim daha kaybetsinler ondan sonra gene ortaya çıkarız derdindeler.
    e kusura bakmayın ama iş seçim kaybetmeye kalsa, k.k. ve ekibinin daha yirmi seçim kaybetme, üstüne bir de sex skandalı yapma hakkı var.

gerçek bir tanım olarak kendini belli etmek adına partiye ve örgüte zarar vermekten başka bir halta yaramayan milletvekili.
    tez zamanda chp den ayrılmasını diliyorum.
    yanına da önder sav, savcı sayan vs gibi kişileri alsın, parti kursunlar, belki yurt genelinde 200 oy alırlar.(onu da chp ye alternatif yaratıldıgı imajını vermek isteyen akp liler verecektir, hiç şüpheleri olmasın)
  • imamın ordusu hakkında mecliste ağzından bal damlamış milletvekilidir.
  • partisinin karizmasına çizmemek için, nereden güvendim bu genel başkana da ortalara çıkıp onun gibi babalandım diye düşünerek (en azından şimdilik, genel başkanından ve diğer partili arkadaşlarından daha) omurgalı davranmıştır.
  • ayrica cok da ilginc anektotlar vardir kendisi hakkinda.
    partinin bir genel secimde aldigi oyu yirmi dort (24) yil sonra ilk defa yuzde 20 nin uzerine (shp-chp silsilesi kimseyle ittifak yapmadan tek basina bu oyu en son 87 de almistir) hem de 26 lar seviyesine tasimis bir genel baskani basarisiz bulanlar tarafindan hak verilmeye calisilan milletvekili.
    olmamis kardesler, tutarsizlik ayan beyan ortada.
  • muharrem ince'den çok daha düzgün konuşmuş, bugün gerçekleştirilen asıl gizli darbenin iç yüzünü gözler önüne sermiş kişidir.

http://www.facebook.com/…php?v=1137747463093&ref=nf
  • kendini gösterme çabasındaki polemik yaratıcı kişilik. sebebi ne olursa olsun, kimsenin bir partiyi, "ben 30 yıldır buradayım, gerçek chp'liyim; onlar daha yeni geldiler..." şeklinde bölemez. kıdemin, ayrıştırıcı bir elitleşme aracı olarak kullanılmasının ne partiye, ne de demokrasiye bir yararı yoktur.

ikiniz de chp çatısı altındaysanız, ister 30 yıllık olsun, ister bir aylık; her partilinin söz hakkı aynıdır. eğer sen bu partide çoğunluğun dedikleriyle farklı bir görüşteysen, ve bu görüş ayrılığı senin hazmedebileceğin düzeyi aşmışsa; istifa edersin. bu kadar basit.ben ev sahibiyim, onlar kim ki yaklaşımı; demokrasiye değil, olsa olsa kast sistemine uygundur.
  • bir vekil, üst üste beş oylamada mecliste bulunmazsa milletvekilliği düşürülmekteymiş. dolayısıyla isa gök, sonuna kadar gideceğini fakat sınıra geldiğinde yemin edeceğini ifade etti. yemin etmezde milletvekilliği düşürülürse, ki hiç vakit kaybetmeden yapılacaktır, iki gün sonra unutulur, ne yaptığı bi işe yarar ne de bundan sonra bi şey yapabilir. şu an gidebileceği sınıra kadar gitmektedir, devamı yemini ettikten sonra.
  • mecliste fethullah gülen'e çete lideri diyebilmiş bir milletvekilidir.

akp'lileri rahatsız etmesi normaldir.

keşke akp'liler de kürsüye çıkıp çete liderinden bahsetse.
  • muharrem ince'den sonra meclis kursusunde iki lafi bir araya getirmis, akp' ye birilerinin hala salak olmadigini anlatmis, yeni braveheart.
hesabın var mı? giriş yap