şükela:  tümü | bugün
  • youtube'da gezinirken boğazın derinlikleri 2 ı istanbul zıpkın dalış balık eylül 2019 başlıklı vidyosuna denk geldim. vidyo kurgusu, müziği ve anlatışı çok iyiydi. 2019 yılında istanbul denizinde balık kalmadığını gösteren, belgesel gibi vidyo olmuş.
  • yeni keşfettiğim mini belgesel tadında içerikleri olan güzel bir kanaldır.

kanalın linki
  • harika bir youtube kanalı.

tüpsüz olarak dalış yapmasına hayret ettim. helal olsun.

yalnız istanbul boğazının ve haliç’in altını bok götürüyor.
  • istanbul’da zıpkınla balık avlamakta ve youtube kanalında paylaşmaktadır. denize zarar vermemesi, canlılara saygı duyması izlerken mutlu ediyor.

beni hayrete düşüren ise, istanbul gibi denizin kirli olduğu, düşsem çırpınmaktan yüzemem diye düşündüğüm yerlere dalmasıdır.

kız kulesine yüzüyor, galata köprüsünün altına dalıyor, bugüne kadar görmediğim, görme imkanım olmayan detayları paylaşıyor.

galata köprüsü videosu takdire şayan. yukarıda da söylenmiş, belgesel gibi bir video gerçekten.
    galata köprüsünün altına daldığı videoyu ekliyorum:
    https://youtu.be/8p6j3ebo9vq
  • boğazın derinlikleri serisi ile gönülleri fethetmiş youtube kanalı sahibi.

video arkasına kullandığı müziklere bayıldım. bir dalış videosuna bundan daha güzel müzikler eklenemez.

bence bu video editleme yeteneğini mutlaka tüplü dalış ile birleştirmesi lazım. videoların altındaki yorumlara bakılırsa şuan için tüplü dalış konusunda hiç tecrübesi yok. fakat tüplü dalış konusunda da uzmanlaşabilirse ortaya inanılmaz su altı belgeselleri çıkarabilir.
  • çok etkileyici videolar çeken youtuber. belgesel tadında insanı hem bilgilendiren hem alıp başka diyarlara götüren videolar çekiyor.

boğazda dalış yaptığı bir videoda misinadan ve ağdan dakikalarca uğraşıp kurtardığı balıklar beni çok etkiledi. düşünsenize balıksınız, uçsuz bucaksız bir deryada öylece tek başınıza ölümü bekliyorsunuz, ve elinizden gelen tek bir şey yok, öylece çırpınıyorsun umutsuzca. birinin sizi o koca denizin dibinde görüp yanınıza gelip kurtarma ihtimali yüzde kaç olabilir? ama oluyor işte, hayat sürprizlerle dolu, tüm yaşayanlar için. o video ister istemez beni mutlu etti. o balıkları kurtardığı için buradan kendisini tebrik ediyorum.
  • üsküdar sahilde giyindi dalgıç kıyafetlerini, bele bıçak, ele zıpkın, ağza şnorkel, ver elini kız kulesi. indi aşağı, bi durumu kolaçan etti, batık ağlar, kopuk misinalar, baktı bir iki balık da selam çakıyor isa'ya, alnının çatından vurdu balıkları "ve aleykümselam" diyerek. çok hoş!

galata köprüsü, haliç, bebek, sarıyer, çubuklu, çengelköy, isa dipte, gopro kayıtta, çat çatt!

güzel!
  • videoları güzel ama balıkları zıpkınla delik deşik edip geri salıyor. ziyan etmesene balıkları birader, ya pişir ye yada rahat bırak mk.
  • boğazın derinlikleri serisi inanılmaz ilgimi çekti. daha fazla içerik için bu kanalın büyümesini isterim. izleyin seveceksiniz.