şükela:  tümü | bugün soru sor
 • giresun tirebolu ilçe belediyesidir.
  aylardır maaşlarını alamayan işçiler varken 15 kişilik bir ekiple 60 bin tl bütçe ile almanya' ya gidilmesi hadisesi.
  seçildiğinden beri tirebolu' da hiç bir şey yapmayan her yere inşaat yapılmasına izin veren dağa taşa inşaat yaptıran belediye başkanının işçilere aylardır maaş vermemesi olayıdır.

  seçildikten bu yana belediyenin borcunu katlayarak devam etmesine rağmen halkla herhangi bir hizmet yapılmamış üstüne bunu haber yapmaya niyetlenen kişiler tehdit ile susturulmuştur.

  link
 • iller bankası kesintiyle bu aralar kesintiyle ödeme yaptığı için olabilir. yandaşlara ihale verip bütçeyi üten başkanın yakasına yapışmadan cevap alamayacağınız sorundur.
 • yeni bir türkiye gerçeği değildir eski dönemlerdede erzurum belediyesinde çalışan amcamın aylarca maaşını alamadığı olurdu ordan bilirim.ama yegane devlet birimi olan belediye birilerini çalıştırıp nasıl maaşını ödeyemez onu bir irdelemek lazım işte...
 • bu başlığın o kadar saçma başlık arasında dikkat çekmemesi ve unutulması cidden garip bir durum.
 • bu durumda pek çok kurum var. ülke gerçekten çok kötü durumda. ohal'den dolayı bazı şeyler açıklanmıyor ama tek kurum inanın tirebolu belediyesi değil ama ileri bir örneği. il özel idareleri, karayolları, su işleri gibi pek çok kuruluş müteahhit firmalara hakediş veremediği için ya projelerin bir kısmını durdurdu yahut yavaşlattı. terör tazminatı alamayan polisler olduğu söyleniyor.

  ekonominin özenle korunan pek çok balonu var. bunlar patlayıp üstümüze kalmasın yahut kalsa da seçim geçmiş olsun demeleri de erken seçimin sebeplerinden biriydi.