şükela:  tümü | bugün
  • erkekse kısır da yapar ara ara.
  • muhtemelen güne iyi başlayacak insandır.
  • gündeliğe gelip gelemeyeceğini merak ettiğim insandır.
  • gündeliğe gelebilecekse bizim eve de gelsin dediğimdir.
  • evlenilecek insandır.
  • bekar insanın kahvaltı ürünlerini akşam yemeği olarak tüketmesi gerektiğini bilmiyordur.

kahvaltılarımın %90'ı saat 18:00'den sonra...
  • şimdi bunlardan birisi benim. beni bu kadar itin götüne sokan entryden sonra bunu itiraf etmek de ne kadar akıllıca bilmiyorum ama merak ettim, beceriksizlikten mi, elleri gitmediği için mi bu kadar üstüme geliniyor yoksa hakikaten ılık götlü müyüm?

(bkz: bekar erkek kahvaltısı/@yarin bos musun)
  • sabah kahvaltisinin en onemli ogun oldugunu bilen kisidir.
  • sözlükte ne zaman bok atarlar diye durup durup dert edindiğim insandır.
    bu insan benim ve bunu severek yapıyorum hem de. insan adam gibi reçeliyle, kızarmış ekmeğiyle kahvaltı yapmak isteyemez mi? siz neyin kafasındasınız yemin ederim anlayamıyorum.
  • türlü çeşitli mide hastalıklarından muzdarip olanlar bilirler ki, sabah poğaça, açma, yağlı tost gibi şeylerle güne başlarsan o gün bitmez, mide yanar, batar, bulanır hayattan soğutur insanı. yerinden çıkarıp üzerinde tepinesin gelir. bi de düşük tansiyonlu bi insansan aç da gezemezsin, gözün kararır, bayılayazarsın. ee nabıcan? bi dilim kepekli ekmeği kızartıp peynirle yiyip çıkmak 10 dakikasını alır insanın. 10 dakika erken uyanıp midemi elime almaktan kurtuluyorum. değmez mi? değer kesinlikle.