şükela:  tümü | bugün
  • duracell misin be ibnenin evladi.

ben yazarken yoruldum. bunlari yaptıktan sonra ise gidecek enerjiyi nasil aciga cikariyorsun? kicina jenarator mu bagladin.

hele bi soluklan yegenim yav.

t: yasam azmine hayranlikla baktigim tiptir. tipe bak.
  • bu ülkede kendisine değer veren, kaliteli yaşamayı benimsemiş insanlar bile tepki görüyor. ne günlere kaldık ya rabbim.

olması gereken; götü göbeği salmış, saçları dökülmüş veya yağlı saçlarla gezen, pis tırnaklı, sapsarı dişli bir insan olmaktır.
  • öyle çok enerjiye gerek yok zaten, akşam 10'da yatarsan oluyor. hatta ekstradan kaka da yapıyorum ben.
  • 2 dakikalık egzersiz, istisnasız duş ve elma ile tamamladığım kombin. ama gel gelelim hala göbek var ya la.
  • sabah 4'te uyanarak dahil olduğum grup. her zaman böyle bi insan değildim ama böyle bi insan olmaya başladığımdan beri daha iyi, fiziken daha sağlıklı, ruhen daha huzurlu olduğum bi gerçek.
    zor falan da değil ayrıca, şiddetle tavsiye edilir.
  • patrondur. yada dizilerdeki zengin bebesi, patronun genel müdür oğlu/kızı.
  • büyük tuvalet + traş + kahvaltı ile katıldığım challenge.
  • şaşırmıştır.. her sabah hayata 2 saat erken başlayandır..
  • buyrun benim. kızlar durun eklemeyin. 45+evli*
    kahvaltı yapmadan evden çıkanlara aklım ermiyor zaten. bazılarının metabolizması farklı çalışıyor sanırım.
    spor işini spora vakit ayırmadan yapabilmek gibi olağanüstü bir yöntemle çözüyorum.
    (bkz: bisikletle işe gitmek)
    işe varınca tam manasıyla bir duş olmasa da iyice bir temizleniyorum.

bisikletle işe gitmeyi özellikle öneririm. sabah sabah çakı gibi olursunuz, havasız kutuların içinde trafikte çile çekmezsiniz.