şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1288 entry daha
  • büyük ekranlardaki en büyük dert, ekranın en ucuna erişmenin zorluğuydu. resmen bu uygulama bu sorunu bitirdi.reachability cursor not: test aşamasında. pro sürümünün 27 tl gibi bir fiyatı var.
    ocr ile bütün tarama işlemlerinizi hızlıca yapmanızı sağlayan program şuan sınırlı bir süre için ücretsiz olmuş.skanapp
  • (bkz: ankidroid)
    (bkz: kinemaster)
  • arkadaşlar istediğim uygulamaların tek tek bildirimlerini kapatacağıma, tek bir tuşla sadece istediğim uygulamaların bildirimlerini kapatacağım bir uygulama var mıdır ?

edit: uygulama bulunur bulunmaz bu mesaj tarafımdan uçurulacaktır.
  • (bkz: macrodroid)

ben böyle mükemmel program görmedim. rootlu telefonda ne isterseniz yaptırıyorsunuz süper bir şey.

örnek;
    1-arabaya bindiğimde aux kablosunu telefona taktığımda otomatik olarak spotify açılıyor, medya ses seviyesini otomatik fulluyor. kabloyu cıkardığımda ses seviyesi eski yerine geliyor, spotify'ı kapatıyor.

2- en sevdiğim özellik; ekran kilidi yanlış girilince ön kameradan fotoğraf çekiyor, gps kapalı ise açıyor, konumunu buluyor, konumu ve fotoğrafı bana mail olarak atıyor. mükemmel ötesi bir şey. (bunlara sesi son ses açıp alarm sesi koyup sürekli onu çaldırabilirsiniz istediğinizi ekleyebilirsiniz.)

3-şarj cihazı takılıyken, arama geldiğinde cevap verince otomatik olarak hoparlörü açıyor. görüşme bitince kapatıyor.

4-ekran döndürmeyi hiç sevmem ama program sayesinde galeri, youtube, mxplayer, vlc vs. gibi uygulamalara girince otomatik olarak oto döndürmeyi açıyor uygulamadan çıkınca kapatıyor.

5- telefonu sallayınca elfeneri açılıyor. ama arabada cok titreşime girdiği için kullanmıyorum.

6-inst. facebook youtube gibi uygulamalara girince ses seviyesini %25 e çekiyor otomatik olarak olası yüksek ses durumlarından kurtarıyor.

7-wifi bağlandığında mobil veriyi kapatıyor ve ya tam tersi,

yani günlük hayatınızda telefonunuzda ne olmasını istiyorsanız yapabiliyorsunuz.

yakınlık sensörü kullanarak telefonu kapama, telefonu ters çevirince şu olsun, yan tutunca bu olsun filan... bunlar benim kullandıklarım aklınıza ne geliyorsa var programda maşallah.
4 entry daha