şükela:  tümü | bugün
 • "rus whatsapp'ı" olarak nitelendirebileceğimiz telegram'daki bizzat üye olduğum ve sözlük ahalisinin de işine yarayabileceğini düşündüğüm telegram kanallarıdırlar efenim:

  1- coin otağ

  - bu kanalda kripto paralarla alakalı her şeye anında ulaşabilir, air-drop dediğimiz yani piyasaya yeni çıkan coin zincirlerinin tanıtım amaçlı ücretsiz olarak dağıttıkları coinlerle para kazanabilirsiniz.

  kanal linki: https://t.me/coinotag

  2- amazon sohbet grubu

  - bu kanalda e-ticaret sitesi amazon'un kampanyalarından haberdar olup tr'de 100 liraya satılan bir ürünü 5-10 liraya almanın tadını çıkarabilirsiniz.

  kanal linki: https://t.me/firsatlar

  3- tipswizzard

  - bu kanal ise verdiği bahisler ve yüksek başarı oranıyla göze çarpıyor. en azından sözlükteki (bkz: günün iddaa kuponu) başlığındaki şikeci muharremlerden yüksek olduğu kesin swh.

  kanal linki: https://t.me/tipswizzard

  4- türk portal paylaşım

  - bu kanalda netflix,spotify vb. dağıtılan hesaplardan bir tane alıp dizi, müzik vb. aktivitelerle zamanınızı keyiflice değerlendirebilirsiniz.

  not: şifreyi değiştirmeyin. gruptan atıyorlar hesabı geri alıp.

  kanal linki: https://t.me/turkportalpaylas

  5- politically ıncorrect

  - bu kanal ise ofansif mizah paylaşımları konusunda bir numara. her türden konuyla eğlenebilecek düzeyde geniş bir kanal. hassas değerleriniz varsa girmeyin derim.

  kanal linki: https://t.me/politicallyincorrectjokes

  6- fırsatlar

  - bu kanalda ise aliexpress,n11 vb. mağazalarda satılan her türden ürünün son dakika indirimlerini görebilirsiniz. şahsen 150 liralık bir powerbanki 45 liraya kapattım burdan. donanımhaber ölücüleri için büyük nimet.

  kanal linki: https://t.me/firsatlar

  7- ikinci el türkiye

  - ufak ekosistemli bir alışveriş kanalı. ürün satın alıp siz de işinize yaramayan ürünlerinizi satabilirsiniz. takas yapanlar bile var.

  kanal linki: https://t.me/ikincieltr

  işbu entry yeni gruplar keşfedildiğinde editlenecek olup, kaynak derlemesi vb bakımdan tüm hakları saklıdır. yazardan izinsiz alınıp başka yerlerde kullanılmaşkfkeodfjdjd şaka şaka. herkes istediği yerlerde paylaşıp yararlanabilir. keyifli vakitler dilerim.
 • güzel bir başlık olabilir, potansiyel var.
 • bir tane öneride bulunayım fakat kanal değil bot.

  @getmediabot hesabına twitter,youtube,instagram story falan ne atarsan at direkt indirip sana geri gönderiyor. çok yararlı güzel bir bot.
 • çin siteleri için kupon kanalı
  https://t.me/couponsfromchinacom

  aliexpress fırsatlar
  https://t.me/alifirsatlar

  dh sıcak fırsatlar
  https://t.me/donanimhabersicakfirsatlar
 • benden de 2 adet film paylaşım linki gelsin. ayrıca film ve e-kitap paylaşımı konusunda, başka telegram paylaşım linki bilen arkadaslar yeşillendirirse sevinirim.
  https://t.me/teknofilmclub
  https://t.me/vodfilm
 • google güncellemeleri hakkında bilgi veren telegram kanalı.

  özellikle dijital marketing alanına ilgi gösterenler var ise kanalda işine yarayacak kaynak ve makaleler yayınlanmaktadır.

  bilginize arz ederim.
 • frp öğrenmek, oynamak ve oynatmak isteyenleri beklediğimiz güzide bir telagram grubumuz bulunmaktadır. link oyunlara dahil olmak, karakter oluşturmak, aklınıza takılanları sormak ve fantastik sohbetler için grup üyelerimizle etkileşime geçebilirsiniz. "ben oyun yöneticisiyim tabletop veya kağıt kalemle çılgın senaryolarımı sizinle paylaşmak istiyorum" diyorsanız size anında port açabilir ve yanınıza istediğiniz sayıda oyuncu ışınlayabiliriz.

  önemli not: grup içerisinde saygısızlık eden veya kısmetini aradığını düşündüğümüz varlıklar grup büyücülerimiz tarafından koyuna çevrilerek farklı düzlemlere yollanacaktır.
 • zafer hoca'nın yds-yökdil gibi akademik sınavlara yönelik kaynaklarını paylaştığı ve üyelerin soru-çözüm yaptığı grup. bu sınavlara hazırlananlar mutlaka katılsın.

  https://t.me/zaferhocayds
 • donanımhaber sıcak fırsatlar kanalı:
  https://t.me/dhsicak

  ekşi sözlük gündem kanalı:
  https://t.me/eksigundem

  döviz kurları kanalı:
  https://t.me/dovizkurlari

  iddaa tahminleri kanalı:
  https://t.me/iddaabulten

  günün ücretsiz uygulaması (ios):
  https://t.me/ucretsizuygulama

  ösym sonuç açıklama sistemi:
  https://t.me/osymsonuc