• cin denilen varlıklarmış bunlar. hem akıllı ve mükellef (ibadet yapmakla sorumlu) bir yaşam formu olarak belirtiliyor, hem de harabede, çöplükte, kuburda (tuvaletin deliği) yaşadığı belirtiliyor.

dine göre temizlik şart, abdest falan. e bu yaşam formu bokun içinde yaşıyor nasıl namaz kılacak? hani madeni para boyutunda, hacmi olmayan bir pislik lekesi bile namaza maniydi?

edit: biri demiş ki, "oralar habis yani pis , lanetlenmiş, kovulmuş cin şeytanlarının mekanı."
    e, güzel kardeşim, bu cinler inkarcı olunca aklı da mı gidiyor da hemen, "madem inkar ettim o zaman insanların bokunun içinde yaşayayım" diyor?
    azıcık aklınızı kulanın da sıyrılın şu uydurmalardan.
  • (bkz: fare)
  • (bkz: yav he he)
  • ah be süper zeka !! oralar habis yani pis , lanetlenmiş, kovulmuş cin şeytanlarının mekanı. madem dalga gececeksin araştır da gel !!! normal cinlerin ne işi var orda a be üstün zeka !!!!
  • dun geceden beri cin muhabbeti donuyo siz hayirdir elinizde fazla cin varsa bizede salinn toniklerim onu.
  • kur'an da, allah'ın meleklere, insanın onlardan üstün olduğu ve meleklerin insanlara secde etmesi gerektiği söylenir. buna karşı çıkan şeytan ise, ben ateşten yaratıldım, onlar ise topraktan. ben onlardan üstünüm der ve secde etmez. bunun üzerine allah, şeytan'ı huzurundan kovup onu cezalandırır.

insana secde etmedi diye, kendi meleklerinden birini kovup, cezalandıran allah, bu değerli insanlara zarar dahi vermeye yeltenen cine neler yapar önce bir düşünmek lazım. bundan dolayı, bunlardan korkmak yersizdir. insanın asıl korkması gereken, diğer insanlardır.
  • ortadoğu'da asırlardır inanılan arkaik korku öğelerinin islâm'a uyarlanmış halleridir bu tip absürd inançlar.

ınternet yaygınlaştıkça yok olacaklar merak etmeyin.
  • insanların inandığı şeyler sizi neden bu kadar rahatsız ediyor anlamadim çakralarını açicam diye dolandiriciya dolar bayilan cahil gelmiş milleti inandiğiyla yargılıyor. sen inansan ne inanmasan ne guru gürültü. şu ateist kismini da hiç anlamam daha vuracaginiz yeri bile bilmiyosunuz birakin cini falan bizler miraç denen yolculuğa inaniyoruz. biliyo musun ne olduğunu? hani biz daha dibimizdeki marsa bile gidemiyoken uzakliği tarifsiz yola gidilip dönüldüğüne inanıyoruz.
    çok sığsınız yeminle...
  • başka bir boyuta sıçabilenleri görmemi sağlamıştır.
  • dünya düzdür diyenlerin, sesleri duyurmasını sağlayan internet'in, hurafeleri bitireceğine inanmak, başka bir saflıktır.
hesabın var mı? giriş yap