şükela:  tümü | bugün
 • 2016 kpss için hazırladıkları 5 deneme sınavı ciddi hatalar barındıran yayınevi. özellikle türkçe kısmı felaket. matematik bölümü için de çok olumlu şeyler söyleyemem.
 • piyasadaki en aptal soru biçimlerini barındıran yayın.gk-gy için aldığım denemelerinde ilkokul öğrencisinin bile bulabileceği bariz türkçe hataları var.ben salak gibi aldım,boşuna vaktimi hiç ettim.siz hiç dokunmayın.
  bu sözde yayıncının 5li denemesinin 2. denemesinde türkçe sorusunda cümle sıralama veriliyor.kitabın iddiası cümlenin şu şekilde sıralanacağı "fazla çaba harcamadan zengin olma hayalleriyle yaşayan olan bu romanında insanlar anlatılmıştır orhan kemal'in sinemaya da uyarlanmış yer bulamamış sanayileşme sürecinde kendine".artık siz düşünün kaliteyi.
 • daha önce 10'a yakın farklı yayından çıkmış denemeleri çözdüm ama bu 2016 evveliyat kpss gk-gy deneme kitabı kadar saçma sapan hatalar barındırana denk gelmedim. tabiki yazım hataları gibi şeyler olacaktır ama burada bahsettiğim şey çok daha ağır hatalar. aldığıma bin pişman oldum. zaten sınav geldi çattı, bari bundan sonraki sınavlar için daha dikkatli daha özenli olasalar da başkaları mağdur olmasa. bu arada kendilerinden bir ricam olacak ; lütfen türkçe sorularını hazırlayan kişi veya kişileri başka alanlara yönlendirin. mesela ebru yada hat sanatıyla uğraşssınlar belki severler belki onda yeteneklidirler. yeter ki bir daha türkçe sorusu hazırlamasınlar. umarım bu yazdıklarım birileri tarafından dikkate alınır.
 • sınavdan bir hafta önce 10'lu denemesini alarak hayatımın en büyük yanlışını yaptığımı düşündüren yayınevi.

  şuan sınava 4 gün var ve benim öz güvenim tamamen yerle bir. o tarih sorularını nerelerinden çıkardıklarını ciddi anlamda merak ediyorum. forumlardaki yorumlara bakılırsa sorun bende değil.soru yazma ekipleri resmen öğrencilerin aleyhine bir çalışma yürütmüş.

  verdiğim parayı helal etmiyorum size.
 • maalesef soru bankası kitaplarından birini almış bulunmaktayım. neden? çünkü her gün 15 saatimi geçirdiğim sözlüğe isem yayıncılık yazıp ne kadar kötü olduğunu okumadığım için.
  başta yazım hataları dikkatimi çekti ama önemsemedim her kitapta olabilir diye.
  çözümlü soruları sadece şıklarını değil açıklamalarıyla kontrol etmeye başladığımda pişman oldum.
  24-25 soruluk testlerin her birinde en az 4-5 hatalı cevap ve açıklama var.
  ilk fark ettiğim soruların çözümünde açıklama doğru verilip şık yanlış verilmişti. iyimserliğimi koruyup yine "baskı hatası adam b yerine c şıkkı yazmış açıklaması önemli " dedim kendi kendime ama en sonunda resmi gazetede yayınlanan kanun maddesini yanlış yazdıklarında yeter deyip yayın evini aradım. 2 gündür editörlerine ulaşmaya çalışıyorum. nasıl bir çözüm önerisinde bulunacaklarının merakı içerisindeyim.
 • eksik kitapları satmaktadırlar. madem basımdan gelmedi hazır elimizde diye satmazsın. 2 hafta sadece bı kitabın eksik diye bekletiyorlar. aman uzak durun..