şükela:  tümü | bugün
 • 2016 kpss için hazırladıkları 5 deneme sınavı ciddi hatalar barındıran yayınevi. özellikle türkçe kısmı felaket. matematik bölümü için de çok olumlu şeyler söyleyemem.
 • isem yayıncılık değil onu millete duyuran hocalar bu yayın firmasını parlattı. mesela tarihte ramazan hoca coğrafyada engin hoca gibi. isem yayıncılığın kendi facebook sayfalarınada insanlar üye oluyor ama bırakın yayınları en küçük bir herhangi bir konudaki eleştiriyi bile kaldıramıyorlar. mesela adamlar kpss de herhangi bir kitap çıkarmışlar yayın evinin sahibi sayfasında paylaşıyor ve altına hemen şu yazılar geliyor " allah razı olsun hocam." yahu size karşınızdaki adam hayır işimi yaptıda bu ulvi lafı ağzınıza sakız gibi her yere yazıyorsunuz. adam yayınevi sahibi para kazanmak için kitap çıkarmış parayla satıyor sizde alacaksınız buna sanki hayrına dağıtıyormuş gibi allah razı olsun diyorsunuz. bunu kendi facebook sayfalarında bir kere dile getirmem yetti hem yorumu hemde üyeliğimi sildiler. neyse ramazan ve engin hocanın hatırına çok bir şey dememek lazım.
 • piyasadaki en aptal soru biçimlerini barındıran yayın.gk-gy için aldığım denemelerinde ilkokul öğrencisinin bile bulabileceği bariz türkçe hataları var.ben salak gibi aldım,boşuna vaktimi hiç ettim.siz hiç dokunmayın.
  bu sözde yayıncının 5li denemesinin 2. denemesinde türkçe sorusunda cümle sıralama veriliyor.kitabın iddiası cümlenin şu şekilde sıralanacağı "fazla çaba harcamadan zengin olma hayalleriyle yaşayan olan bu romanında insanlar anlatılmıştır orhan kemal'in sinemaya da uyarlanmış yer bulamamış sanayileşme sürecinde kendine".artık siz düşünün kaliteyi.
 • daha önce 10'a yakın farklı yayından çıkmış denemeleri çözdüm ama bu 2016 evveliyat kpss gk-gy deneme kitabı kadar saçma sapan hatalar barındırana denk gelmedim. tabiki yazım hataları gibi şeyler olacaktır ama burada bahsettiğim şey çok daha ağır hatalar. aldığıma bin pişman oldum. zaten sınav geldi çattı, bari bundan sonraki sınavlar için daha dikkatli daha özenli olasalar da başkaları mağdur olmasa. bu arada kendilerinden bir ricam olacak ; lütfen türkçe sorularını hazırlayan kişi veya kişileri başka alanlara yönlendirin. mesela ebru yada hat sanatıyla uğraşssınlar belki severler belki onda yeteneklidirler. yeter ki bir daha türkçe sorusu hazırlamasınlar. umarım bu yazdıklarım birileri tarafından dikkate alınır.
 • maalesef soru bankası kitaplarından birini almış bulunmaktayım. neden? çünkü her gün 15 saatimi geçirdiğim sözlüğe isem yayıncılık yazıp ne kadar kötü olduğunu okumadığım için.
  başta yazım hataları dikkatimi çekti ama önemsemedim her kitapta olabilir diye.
  çözümlü soruları sadece şıklarını değil açıklamalarıyla kontrol etmeye başladığımda pişman oldum.
  24-25 soruluk testlerin her birinde en az 4-5 hatalı cevap ve açıklama var.
  ilk fark ettiğim soruların çözümünde açıklama doğru verilip şık yanlış verilmişti. iyimserliğimi koruyup yine "baskı hatası adam b yerine c şıkkı yazmış açıklaması önemli " dedim kendi kendime ama en sonunda resmi gazetede yayınlanan kanun maddesini yanlış yazdıklarında yeter deyip yayın evini aradım. 2 gündür editörlerine ulaşmaya çalışıyorum. nasıl bir çözüm önerisinde bulunacaklarının merakı içerisindeyim.
 • bugün saat 13 14 civarı yazmiski paylaşıma; kitabı isemkitap.com dan almayan pişman olur filan diye bende daha ucuzu olduğu içindir dedim ki bir çok daha uygun yer var beni sayfadan engellemisler oylede terbiyesizlerdir ...
 • eksik kitapları satmaktadırlar. madem basımdan gelmedi hazır elimizde diye satmazsın. 2 hafta sadece bı kitabın eksik diye bekletiyorlar. aman uzak durun..
 • anladığım kadarıyla yıllardır hatalı sorular hazırlayan yayınevi.

  almayın, aldırmayın. ales soru bankasındaki hatalar baş ağrıtan cinsten.
 • felaket bir şekilde hatalarla dolu kitapları var. çözmeyin daha mantıklı, bildiklerinizden şüphe etmezsiniz.
 • eğitim bilimleri denemesini aldıgım yayınevi. soruları öyle berbat sormuşlar ki insan bildiği halde yapamıyor. acayip mantık hataları var. neyse benim asıl sinir oldugum nokta bu nasıl kağıt israfıdır arkadaş! yazık! bir sayfaya bir soru yazmışlar, birkaç satırlık soru. neden bu kadar boşluk bırakmışlar hiç anlamadım. zaten sözel sorular, işlem yapılmayacak. tamamen israf! boşuna masraf! begenmedim seni isem yayıncılık.