• burda ki yazılanları okumadan sipariş vererek hataya düştüğüm yayın evidir. sakın bu kadar da kötü olmaz diyipte sipariş vermeye kalkmayın pişman olursunuz

diğer entrylerde de belirtildiği üzere stoklarında olmayan kitapları var gibi gösterirler. kargonuzu teslim etmezler.

birazcık insaf yok mu? insanlar sınava hazırlanıyorlar ve vakitleri çok kıymetli sizin kargonuzu beklemek zorunda mı?

müşteri hizmetlerine ulaşmak için en az yarım saat bekliyorsunuz ve maillere geri dönüş yapmıyorlar.

size şu gün kargolama yapacağız dedikten sonra belirtilen günde kargolama yapmıyorlar.

dolandırıcı olmazsa bile en iyi tabirle yalancı bir firmadır. sakın burdan alış veriş yapmayın. daha iyi hizmet veren yerler var.
  • alışveriş yapılmaması gereken yayınevi. öğrencilere gönderdikleri ara tatil kitabı hep yanlış cevap ve sorularla doluydu. öğrencilere verdiğimize pişman olduk, oturduk tekrar soruları biz çözüp cevap anahtarı çıkarttık. o derece hataların olduğu bir kitaptı. hiçkimseye tavsiye etmiyorum.
  • bu yayınevi kesinlikle kötü niyetli. bir kere siparişinizi asla iptal edemezsiniz. boşuna mail atmayın cevap alamazsınız. müşteri temsilcisini arayınca ulaşmak mümkün değil. yani karşınızda bir muhatap yok. spr232070 numaralı ürünümü tedarik edemedikleri için iptal etmek istiyorum ama ulaşamıyorum. eğer beni şaşırtır da iptal ederlerse burayı editlerim.
    edit: bugün 50 dakikaya yakın bir beklemeden sonra müşteri temsilcisine ulaşıp kargolanmamış siparışımı iptal etmeyi başardım. şu anda ücret iadesi bekliyorum umarım alabilirim.
    edit 2: bugün para iademi aldım çok şükür bu süreci sıkıntısız atlattım ama bir daha bu yayınevinden kitap kesinlikle almam bu bir gerçek.
  • web sitelerinden alışveriş yapmak gibi bir ahmaklık yaptım fiyatları uygun diye.. corona virüsü sebebiyle telefonlara hizmet verilmiyor sipariş numaranız bu bu ve ürünleriniz tedarik edilmiş durumda demesine rağmen kaç gündür ne kargo hareketi var ne bir şey..

arkadaşlar ben nasıl ulaşacağım buraya? ya da nasıl iade alabilirim? ürünlerin de fiyatları iyiydi beklesem ne zamana gelir? tecrübeli biri yeşillendirebilir mi

çook geç gelen bir edit: arkadaşlar çok geç olsa da kargoya verildi istediğim ürünler ama aldığım 2 üründen 1i iptal edilmiş ellerinde yokmuş vs vs. daha uyguna alcam diye sinir sağlığınızdan olmayın bence. kitap indirim fırsatları için amazon’u takip edebilirsiniz. hem kargosu hızlı hem de fiyatları uygun oluyor *
  • kitapları buruşuk yolluyorlar.bazılarının üstü yırtılmış.
    ayrıca biri eksikti .aradım 2 kere .1 ayı geçmesine rağmen yollanmadı!!!
  • üç kitap almak için ödeme yaptım, bir kitap geldi, hayırlı işler.
  • keşke buradan sipariş vermeden önce yorumları okusaymışım 1 hafta oldu sipariş vereli sitesinden zaten görüntüleyemiyorsunuz sipariş durumunu.müşteri temsilcisini aradığınızda da sıra bekliyorsunuz sıra da gelmek bilmiyor zaten. edit: 15 gün sonra siparişlerimi eksiksiz olarak göndermeyi başardılar. şaşırdım doğrusu en azından eksik gönderirler diye düşünüyordum ama müşteri hizmetlerine ulaşabilmeyi mümkün kılana kadar bir daha tercih etmem kendilerini.
  • yaklaşık 300 liralık paketim, 28 lira daha ucuza denk geliyor diye burayı tercih ettim. beynimi sikeyim. rakipleri olan firmalar (benim hocam, kitap yurdu) maksimum 5 gün içerisinde teslimat yaparken, bu arkadaşlar üç haftadır sipariş hazırlıyor. utanma duygusunun bu millete 7'den 77'ye yeniden aşılanması lazım. bana da böyle insan(!) evlatlarını araştırmayıp tercih ettiğim için beyin lazım.
  • 1 tanecik siparişim iptal edilmiş, para iadesi 27 nisan’a kadar yapılacakmış...
    tanım: elimizde yok diyemeyen ancak web sitesinde olmayan ürünleri satan firma..
  • müşteri hizmetlerine bağlanabilmek 1 saat 19 dk sürdü gerçekten güzel bir çağrı merkezi altyapıları varmış. çağrı merkezindeki görevli kargosu da gönderilmeyen ürünlerin bilgilerini sordu nasıl bir sistemleri varsa hiçbir bilgiye ulaşamıyorlar. gönderilmeyen ürünler için ise 18 gün önce para iadesi yapılacaktır dediler ancak daha vaatlerini de gerçekleştiremedikler. kısacası siz siz olun bulaşmayın bu firmaya
hesabın var mı? giriş yap