şükela:  tümü | bugün
  • kötü bir şaka gibi ama maalesef vialand avm'nin yeni ismi*.
  • (bkz: vialand)
  • geçen akşam eve giderken gördüğüm bir isim. vialand yazısının olmadığını görünce, istanbul yazmaya çalışmışlar herhalde dedim ama böyle bir şey koymuşlar.

artık dolmuşların üstündeki tatlis vielend kelimesini göremeyeceğim sanırım.
  • ısfanbul eğlence ve yaşam merkezi.
  • bu kadar kulak tirmalayan, kotu bir ismi cok mu aradilar acaba ? vialand hic olmazsa kulaga daha uluslararasi geliyordu, isfanbul nedir yav?
  • ekşi sözlükte reklamını gördüğüm, eski vialand.

ayrıca

(bkz: isfanbul holiday home)
  • herhalde el değiştirdi de ondan adını değiştirmişler vialand tema park'ın..

isfunbul diye yazsalarmış bari..
  • bugün gittiğim ve isminin değiştiğini gördüğüm temapark. şunu direkt söylim daha önce 3-4 defa gitmiştim. bir daha da gitmem. internet sitesinde çalışmayan ünitelerin belirtilmemesi büyük saçmalık. gidiyorsun diyorlar ki çılgın nehir ve 360 üniteler çalışmıyor. la ben ankaradan geldim sivastan geldim erzurumdan geldim. bana internet sitesi üzerinden bilgi versen onların çalışacağı zaman gelirim. ayrıca içeride vr zamazingoları var bana verilen gözlük çalışmadı 10 dakika mal mal durdum. velhasıl daha önce gitmemiş varsa mutlaka telefonla çalışmayan ünite var mı diye sorsun o gün. vialand zamanı giden ve tekrar gitmek isteyen varsa da lütfen bu fikrinden vazgeçsin.