şükela:  tümü | bugün
  • istanbul sabiha gökçen havalimanı iç hatlar gidiş kısmındaki lounge için yazıyorum. vodafone red'e güvenip, havalimanında lounge'da takılırım diye evden biraz erken ve aç geldim. pek çok kredi kartının ücretsiz girişi vardı, ben pegasus ile uçacağım için 42 tl giriş ücreti ödedim.

- koltuk, masa, stand dağılımı güzel ve içerisi oldukça ferah
    - priz miktarı gözlemleyebildiğim kadarıyla yeterli
    - masanızda oturduğunuz sürece temizlenmiyor, ben rahatsız edilmediğim için bunu olumlu buldum
    - kahve makinesi oldukça iyiydi, kahvenin tadını da beğendim
    - alkolsüz içecek olarak geniş bir içecek yelpazesi varken, alkollü içecek konusunda biraz başarısız buldum. sadece bira (efes pilsen), bir beyaz bir de kırmızı şarap var.
    - ben buradayken tavuklu bir yemekle elma dilim patates vardı. aç olduğum için yedim, tadı görüntüsünden çok daha iyiydi. zeytinyağlı kısmından aldığım brokoli de oldukça başarılıydı fakat o da uzun bir süre beklemiş gözüküyordu. servis boyutları küçültülüp daha sık yenilenmeli, kesinlikle göze hitap konusunda sıkıntı var. birkaç çeşit hamur işi ve tatlı da var, ben yemedim ama onlar da çok basit ve ucuz duruyor. olmasa daha iyi vaziyette.
    - gazete/dergi yok. 2 saat kullanımlı wi-fi şifresi veriliyor ama wi-fi kullanmadım, onun hakkında yorum yapamayacağım.

bana kalırsa fiyat/performans olarak hem bir şeyler atıştırmak hem de pisti rahatça izlemek açısından başarılı bir lounge olmuş. ufak tefek iyileştirmeler yapılırsa tadından yenmez.
  • aşevinden hallice kantin benzeri hizmet veren "lounge".